Estonian Junior Open 2017

Estonian Junior Open 2017 tulemused on selgunud!

Kõigepealt soovime Eesti Golfi Liidu ja Otepää Golfiklubi nimel öelda suur aitäh kõikidele osalejatele, nende vanematele, korraldusmeeskonnale ning toetajatele!

Tütarlaste võistlus kulges seekord ühes grupis ja võitjaks osutus soomlanna Aino Meriläinen kolme päeva tulemusega + 25. Teine koht läks samuti Soome Janet isometsäle tulemusega +29, kolmanda koha võitles välja Karola Soe tulemusega +33.

Poiste klassis U21 saavutas esikoha soomlane Arttu Rutanen tulemusega +12, teise koha sai Markus Varjun Eestist tulemusega +25 ja kolmas koht kuulub Thomas Öhmanile Soomest tulemusega +38.

Poiste klassis U18, mis oli ühtlasi kõige konkurentsitihedam, saavutas esikoha Kevin Christopher Jegers tulemusega +5.
Teine koht läks Soome Eemil Alajärvile tulemusega +6 ja kolmanda koha sai Otto Tolvanen tulemusega +7.

Poiste klassis U15 võitis esikoha välja Soome poiss Jesse Saareks tulemusega +2, mis on selle aasta Estonian Junior Openi võistluse parim tulemus. Teist kohta jagavad seekord kaks poissi, Eestist Richard Teder ja Topias Pakkari Soomest, mõlemal tulemus +28.

Poiste klassis U12 võttis võidu Iisraelist Itai Cohen tulemusega +17, teine koht läks Stefans Sprüźs’ le Lätti tulemusega +19
ja kolmas koht tulemusega +44 kuulub Leedu poisile Oskaras Belousavas’le.

Soovime noortele palju rõõmu, edu ja kordaminekuid golfimaastikul!