Eesti Golfiportaal

Kuidas alustada

Millest alustada?

Golfiga saab alustada nii nagu iga teise spordialaga: selleks on vaja selgeks teha etikett, hankida sobiv riietus ja osta või rentida vahendid. Esmalt tuleb selgeks teha, kus asub lähim golfiväljak. Hea
pildi annab golf.ee kodulehel olev interaktiivne kaart. Mängida saab Saaremaal, Otepääl, Pärnumaal, Tallinna läheduses ja Ida-Virumaal. Kui väljak on valitud, tuleks kodule- helt uurida või kohapealt küsida, mis teenuseid täpsemalt pakutakse. Sageli korraldatakse gruppidele demopäevi, aga samuti võib kohe õpetajaga personaalselt kontakti võtta. Teine variant on minna väljakule, küsida administraatorilt golfikepp, 1–2 euro eest 25 palli ja hakata kõigi jaoks avatud harjutusväljakul harjutama lööke ja palli auku veeretamist ehk puttamist. Minna võib koos sõprade- ga või üksinda – sobiva mänguselts- konna leiab väljakult alati.

Enamasti on golfiväljakutel olemas treenerid ehk pro‘d, kelle juures teevad huvilised läbi kahe- päevase kursuse. Seejärel antakse algajale golfimängijale green card, mis lubab mängida kõigil maailma golfiväljakutel.

Sponsors