Eesti Golfiportaal

Miks golf?

Miks Golf?

Golfimängus kehtib kindlalt see reegel, et harjutamine teeb meistriks. Tähtis on kannatlikkus, püsivus ja keskendumisvõime. Mängu käigus on vaja looduses jalutada kuni 10 km, mis annab hea koormuse, et kehakaalu langetada või lihtsalt lihased toonuses hoida, samuti on see võimalus perega koos mõnusalt aega veeta. Noortele on golf eriti kasulik, sest see arendab koordinatsiooni, viisakust, sõbralikkust ja mis kõige tähtsam – ausust.

Golfis tagab hea tulemuse korralik tehnika ja loogiline mõtlemi- ne. Täiusliku tehnika omandamiseks pead olema väga järjekindel ja distsiplineeritud. Ja isegi kui sul ei ole neid omadusi, siis need tekivad ajaga. Golf parandab inimese ajutegevust ja füüsilist vormi.

Golfikeskusest võib leida häid sõpru või äripartnereid. Ka võistlushimulisemad inimesed saavad golfis oma annuse kätte, sest see on maailmas üks populaarsemaid alasid, igal tasemel on palju mängijaid ning punktimäng lubab võistelda ka eri tasemega golfaritel. 10-kilomeetrisel jalutuskäigul kulutatakse üle 2000 kilokalori, nii et golf on kardiotrenn, mis võib asendada suusatamist ja jooksmist. Ning see on nii põnev!

Sponsors