Seeniorite ind EM 2022

Seeniorite individuaalsed Euroopa meistrivõistlused golfis

Seeniorite individuaalsed Euroopa meistrivõistlused golfis toovad kokku 144 parimat mees- ja naisgolfarit. Kokku osaleb 28 erineva riigi mängijad, neist osa ka väljaspoolt Euroopat kuna tegemist on lahtiste meistrivõistlustega. Euroopa meistrivõistluse korraldamine Eestis aitab tutvustada nii Eestis olevaid golfiväljakuid, kui ka laiemalt Eestit, kui turismi sihtkohta.

Projekti eesmärgiks on korraldada võistlused võimalikult heal tasemel, et kõigil osalejatel jääks Eestist positiivne mulje mida edasi kanda. Suurendada Eesti golfiväljakute tuntust Euroopa mängijate seas ning suurendada see läbi golfituristide jõudmist Eestisse iga aasta veelgi. Korraldusõiguse saanuna, tulevad nii mõnedki mängijad juba aasta varem eelluurele vastavale väljakule ning kui vastavast riigist jääb hea mulje, naastakse tavaliselt hiljem ka teisi väljakuid proovima.

Projekti on toetatud Euroopa Regionaalarengu Fondist, EASI rahvusvaheliste spordi- ja kultuurisündmuste toetusmeetmest, toetuse summa on 26 537,00 eurot.

Sponsorid

Koostööpartnerid

Meediapartnerid

Noorgolfarite toetajad

Golf.ee

Tondi 84/3, Tallinn 11316
E-post info@golf.ee

Jälgi meie tegevusi: