2022

2022. aastal osalevad koondise liikmed järgmistel võistlustel*:

3.-5. jaanuar Lauro Finnish Open Hosted by Fuge Team Soo 3, Kangust 18, Udodov T46, Mägi T53 Tulemused Kokkuvõte
7.-9. jaanuar Toro Tour Valle Romano Reemet 1, Kangust 3, Soo 4, Adul 11, Mägi 19 Tulemused Kokkuvõte
7.-8. veebruar Matlock Collegiate Classic Turba T66 Tulemused Kokkuvõte
11.-13. veebruar Pizza Hut Pat Hicks Invite Jegers 1, Mattias Varjun T16 Tulemused Kokkuvõte
20.-22. veebruar Toro Tour Azata Golf Kivi 36 Tulemused Kokkuvõte
20.-22. veebruar Loyola Intercollegiate Jegers 1, Mattias Varjun T84 Tulemused Kokkuvõte
21.-22. veebruar Saint Leo Invitational Turba T61 Tulemused Kokkuvõte
22.-24. veebruar Alps Tour: Ein Bay Open 2022 Aadusaar T102 Tulemused  Kokkuvõte
27. veebruar-1. märts Alps Tour: Red Sea Little Venice Open 2022 Aadusaar T9 Tulemused  Kokkuvõte
2.-4. märts Pinheiros Altos Open II Kivi 43 Tulemused  Kokkuvõte
4.-5. märts Alps Tour: New Giza Open 2022 Aadusaar T38 Tulemused  Kokkuvõte
7.-8. märts Colin Montgomerie-HBU Husky Invitational Soo T11 Tulemused  Kokkuvõte
11.-12. märts Jackrabbit Invitational Soo T18 Tulemused  Kokkuvõte
14.-15. märts Jackrabbit Invitational Adul T24 Tulemused  Kokkuvõte
14.-15. märts GCU Invitational Soo T68 Tulemused  Kokkuvõte
16.-18. märts Alps Tour: Winter Series Terre dei Consoli Aadusaar T14 Tulemused  Kokkuvõte
19.-20. märts Low Country Intercollegiate Soe 79 Tulemused  Kokkuvõte
18.-20. märts Schenkel Invitational Jegers T67 Tulemused  Kokkuvõte
21.-22. märts The Big Texan Soo T36 Tulemused  Kokkuvõte
21.-23. märts Alps Tour: Winter Series Golf Nazionale Aadusaar T29 Tulemused  Kokkuvõte
27.-28. märts Babs Steffens Invitational Adul T33 Tulemused  Kokkuvõte
28.-29. märts Nicholls Intercollegiate at Ellendale Soo 2 Tulemused  Kokkuvõte
30. märts – 2. aprill Copa Sotogrande Meeskondlik: 18
Kivi 58, Teder 68, Pikk 72, Kangust 74
Tulemused  Kokkuvõte
2.-3. aprill Prospect Bay Intercollegiate Adul 21 Tulemused  Kokkuvõte
1.-3. aprill Mason Rudolph Championship Jegers T55 Tulemused  Kokkuvõte
4.-5. aprill The Battle at the Shores Turba T13 Tulemused  Kokkuvõte
11.-12. aprill Mossy Oak Collegiate Jegers T69 Tulemused  Kokkuvõte
11.-12. aprill Wofford Invitational Hellat T79 Tulemused  Kokkuvõte
11.-14. aprill Talvised meistrivõistlused Mehed: Teder 1, Kivi 2, Kangust 3, Pikk 4
Naised: Reemet 1, Ustal 2
Tulemused  Kokkuvõte
13.-15. aprill Alps Tour: Abruzzo Alps Open 2022 Aadusaar (MC) Tulemused  Kokkuvõte
22.-24. aprill R&A Girls’ U16 Amateur Championship Reemet 9 Tulemused  Kokkuvõte
25.-27. aprill Southland Conf. Championship Soo T15 Tulemused  Kokkuvõte
25.-28. aprill C-USA Men’s Golf Championship Jegers T46 Tulemused  Kokkuvõte
26.-28. aprill Triple A World Series Final 2022 Udodov T8 Tulemused  Kokkuvõte
20.-22. mai Estonian Amateur Open 2022 Mehed: Markus Varjun 1, Turba 6, Jegers 7, Mattias Varjun 8

Noored: Teder 2, Kivi T3, Pikk T10, Kivila Jr T17, Kreevs 19, Kangust 20, Udodov 37

Naised: Reemet 2, Soe 4, Ustal T5

Tulemused  Kokkuvõte
25.-27. mai Alps Tour: Memorial Giorgio Bordoni 2022 Aadusaar T24 Tulemused  Kokkuvõte
27.-29. mai Finish Tour: Kuljetusrinki Open FT 2 Markus Varjun T35, Mattias Varjun (MC), Soo (MC) Tulemused  Kokkuvõte
2.-4. juuni 2022 European Mid-Amateur Championship Mehed: Tullus (MC)

Naised: Kuuli T30

Tulemused  Kokkuvõte
3.-5. juuni Estonian Match Play Open  Mehed: Mattias Varjun 1, Markus Varjun 2, Teder 3, Hellat T5, Soo T5, Turba T9
Noored: Kivila Jr T9, Kivi T9, Kangust T9, Pikk T9
Tulemused  Kokkuvõte
3.-5. juuni Estonian Ladies Match Play Open Adul 2, Ustal 3, Soe 4, Reemet T5 Tulemused  Kokkuvõte
10.-12. juuni Alps Tour: Open de la Mirabelle d’Or 2022 Aadusaar T19 Tulemused  Kokkuvõte
13.-18. juuni The Amateur Open Mattias Varjun T33,  Jegers T80, T250, Hellat 285 Tulemused  Kokkuvõte
14.-16. juuni Faldo Series Latvia Championship 2022 Kivila Jr 3, Udodov 6 Tulemused  Kokkuvõte
14.-16. juuni ANNIKA Invitational Europe Reemet T58 Tulemused  Kokkuvõte
16.-18. juuni Aravell Golf Open by Credit Andorra Aadusaar T57 Tulemused  Kokkuvõte
22.-25. juuni European Amateur Championship Markus Varjun (MC) Tulemused  Kokkuvõte
25.-26. juuni Eesti noorte rajamängu MV Noormehed: Teder 1, Ruut 2, Kivi 3, Kreevs 4, Pikk T5, Mägi T5, Udodov T5

Neiud: Adul 1, Ustal T5

Tulemused (noormehed) 

 Tulemused (neiud) 

Kokkuvõte
29. juuni-1. juuli XXX NIITVÄLJA KARIKAS 2022 by Infortar Mehed: Mattias Varjun 1, Kivi T3, Teder T3, Markus Varjun 6, Jegers 7, Soo T9, Turba T14, Hellat T14, Kangust T26, Mägi T29, Udodov T33, Kivila Jr (MC), Kreevs (MC)

Naised: Adul 1, Reemet 3, Soe 5, Ustal 6

 

Tulemused  Kokkuvõte
30. juuni-2. juuli Hauts de France-Pas de Calais Golf Open 2022 Aadusaar T32 Tulemused  Kokkuvõte
7.-9. juuli European Amateur Team Championship Meeskondlik 11. koht (Markus Varjun, Mattias Varjun, Turba, Soo, Jegers, Hellat, treener Mark Suursalu) Tulemused  Kokkuvõte
6.-9. juuli European Boys’ Team Championship; Div 2 Meeskondlik 3. koht (Teder, Kivi, Pikk, Kangust, Kreevs, Kivila Jr, treener Egeti Liiv) Tulemused  Kokkuvõte
7.-9. juuli Alps de Las Castillas Aadusaar T85 Tulemused  Kokkuvõte
11.-13. juuli The Junior Open Reemet T25, Pikk T49 Tulemused  Kokkuvõte
12.-14. juuli Estonian Junior Open Noormehed U21: Markus Varjun 1, Jegers 2, Hellat 3

Neiud U21: Adul 2 (EMV 1), Soe 3 (EMV 2), Ustal 4 (EMV 3)

Noormehed U18: Kangust 5 (EMV 1), Kreevs 6 (EMV 2), Teder (RTD)

Noormehed U16: Kivila Jr T3 (EMV 1), Udodov 5 (EMV 2)

Tulemused  Kokkuvõte
20.-23. juuli European Ladies’ Amateur Championship Adul (MC) Tulemused  Kokkuvõte
21.-23. juuli European Young Masters Noormehed: Pikk 34, Kivila Jr 45

Neiud: Reemet 23, Mätas 54

Meeskondlik 23. koht

Tulemused  Kokkuvõte
21.-23. juuli Roma Alps Open Aadusaar (T19) Tulemused  Kokkuvõte
28.-30. juuli Finnish Tour VI Markus Varjun T38, Soo (MC), Hellat (MC), Kangust (MC), Mattias Varjun (MC) Tulemused  Kokkuvõte
28.-30. juuli European Ladies’ Team Shield Championship Naiskondlik 5. koht (Adul, Soe, Reemet, Ustal, treener Mark Suursalu) Tulemused  Kokkuvõte
5.-7. august Eesti löögimängu meistrivõistlused Mehed: Markus Varjun 1, Hellat 2, Turba 3, Jegers 4, Mattias Varjun 6, Soo 7

Naised: Adul 1, Reemet 2, Ustal 4, Mätas 5

Noored: Kivi 5, Teder 8, Udodov T11, Pikk T14, Kivila 18, Kangust T20, Kreevs T22

Tulemused  Kokkuvõte
24.-27. august WATC – Espirito Santo Trophy Naiskondlik arvestus 43. koht
Individuaalne arvestus: Reemet T117, Adul T131, Soe 155 
Treener: Mark Suursalu
Tulemused  Kokkuvõte
31. august – 3. september WATC – Eisenhower Trophy Meeskondlik arvestus 28. koht
Individuaalne arvestus: Matias Vatjun T46, Jegers T53, Markus Varjun T124
Treener: Mark Suursalu
Tulemused  Kokkuvõte
1.- 4. september Internacional de España Sub18 Masculino Stroke Play Teder 21, Kivi T26, Kangust (MC) Tulemused  Kokkuvõte
11.-13. september Jim Rivers Intercollegiate Jegers T3, Markus Varjun T83 Tulemused  Kokkuvõte
12.-13. september VCU Shootout Mattias Varjun T14 Tulemused  Kokkuvõte
19.-20. september The Grover Page Classic Markus Varjun T8 Tulemused  Kokkuvõte
19.-20. september Hornet Classic at the Creek Adul T18 Tulemused  Kokkuvõte
20.-23. september European Tour: Q School Aadusaar T39  Tulemused   Kokkuvõte
24.-25. september Princeton Invitational Adul T35  Tulemused   Kokkuvõte
26.-27. september Cougar Invitational Hellat T9  Tulemused   Kokkuvõte
26.-27. september USF-Howard Intercollegiate Mattias Varjun T14  Tulemused   Kokkuvõte
26.-27. september Grandover Fall Classic Soe T61  Tulemused   Kokkuvõte
28.-30. september Alps Tour: Castelconturbia Alps Open 2022 Aadusaar (MC)  Tulemused   Kokkuvõte
29. september-1. oktoober European Ladies’ Club Trophy Naiskondlikus arvestuses 14. koht

Individuaalselt: Reemet 3, L. Kangust T50, Truusa 53

 Tulemused   Kokkuvõte
1.-2. oktoober Navy Fall Invitational Adul T37 Tulemused Kokkuvõte
2.-4. oktoober Trinity Forest Invitational Jegers T67  Tulemused   Kokkuvõte
6.-8. oktoober Emilia Romagna Alps Tour Grand Final Aadusaar T37 Tulemused Kokkuvõte
9.-11. oktoober Bank of Tennessee Intercolleg Jegers T37 Tulemused Kokkuvõte
10.-11. oktoober Quinnipiac Classic Adul T19 Tulemused Kokkuvõte
10.-11. oktoober Purdue Fall Invitational Mattias Varjun T9 Tulemused Kokkuvõte
17.-18. oktoober Little Rock Invitational Mattias Varjun 2 Tulemused Kokkuvõte
17.-18. oktoober Copperhead Championship Hellat T8 Tulemused Kokkuvõte
20.-22. oktoober European Men’s Club Trophy Meeskondlikus arvestuses 19. koht

Individuaalselt: Teder T40, L. Pikk T52, Kangust T59

Tulemused Kokkuvõte
24.-25. oktoober Terrier Intercollegiate Soe 71 Tulemused Kokkuvõte
24.-25. oktoober Lehigh University Invitational Adul T18 Tulemused Kokkuvõte
28.-30 oktoober White Sands Bahamas Invitation Mattias Varjun T32 Tulemused Kokkuvõte
31. oktoober – 1. november Citrus Intercollegiate Hellat T27 Tulemused Kokkuvõte
30. oktoober – 1. november Daniel Island Intercollegiate Jegers Tulemused Kokkuvõte
      Tulemused Kokkuvõte
      Tulemused Kokkuvõte
      Tulemused Kokkuvõte

* – kalender täieneb pidevalt

 

Sponsorid

Koostööpartnerid

Meediapartnerid

Noorgolfarite toetajad

Golf.ee

Tondi 84/3, Tallinn 11316
E-post info@golf.ee

Jälgi meie tegevusi: