Eesti Golfiportaal
Eesti Klubidevahelised Meistrivõistlused 2018

08. - 09.september 2018 Valgeranna

Võistluse formaat

Eesti Klubide Meistrivõistlusel selguvad klubide arvestuses meeste ja naiste arvestuse võitjad. Võistluse võitjad graveeritakse karikatele ning võitjatele kuulub ka privileeg esindada parimat Eesti klubi Euroopa klubide karikal.

Võitluse formaadiks on sellel aastal meestel esimesel päeval 2x foresome ja 3x fourball löögimängu formaat ning teisel päeval 10x single löögimängu formaat. Naistel vastavalt 2x foresome ja 3x fourball löögimängu ja teisel päeval 8x single löögimängu.

2018. aastal tähistavad Eesti spordiorganisatsioonid ühiselt Eesti sünnipäeva, pühendades aasta jooksul korraldatavad Eesti meistrivõistlused Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva auks ning riputades parimatele sportlastele kaela ühtse Eesti Vabariik 100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalid.

Võõrustav väljak

Pärnu lahe ilusaima ranna Valgeranna vahetus läheduses asub Pärnu maakonna esimene 18 rajaline golfiväljak White Beach Golf, mille on projekteerinud Kosti Kuronen. Selle links-tüüpi väljaku ehitust alustati sügisel 2002. Täismõõtmeline golfiväljak avati 1. juulil 2005.
Lisaks White Beach Golfi väljaku ääres looklevale Audru jõele võib sealt leida ka hulgaliselt tehisjärvesid ja tehiskuplid, mis toovad mängu põnevust ja pakuvad mängijaile silmailu.

Rohkem infot väljakust leidab siit

Galerii

Võistluse info

Koostööpartnerid