Eesti Golfiportaal
Eesti Meistrivõistlused 2018

31.august - 02.september 2018 Niitvälja

Võistluse formaat

Eesti Löögimängu Meistrivõistlustel selgitatakse võitjad välja 54 rajalise löögimängu tulemuste põhjal. Esimest korda on sellel võistlusel stardis nii Eesti amatöör- kui ka professionaalsed golfimängijad. Eesti Löögimängu Meister selgub 2. septembri õhtuks.

2018. aastal tähistavad Eesti spordiorganisatsioonid ühiselt Eesti sünnipäeva, pühendades aasta jooksul korraldatavad Eesti meistrivõistlused Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva auks ning riputades parimatele sportlastele kaela ühtse Eesti Vabariik 100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalid.

Eesti Meistrivõistlused kuuluvad WAGR võistluste nimekirja.

Võõrustav väljak

Tere tulemast Eesti meistrivõistlustele Niitvälja Golfis. Eesti Vabariigi 100. juubelil on erakordselt sobilik, et Eesti meistrivõistlused tulevad koju tagasi. Eesti golfi koduks peetav Niitvälja Golfikeskus tähistab 2018. aastal on 25. juubelit ja enamus Eesti meistrivõistlusi on peetud just Niitvälja Park-väljakul. Niitvälja Park-väljak on viimastel aastatel teinud jõudsaid edusamme saavutamaks Eesti parima kvaliteediga väljaku staatust – investeeringud griinidesse, veetakistuste puhastamine, metsaluste harvendamine on vaid mõned nähtavamad tööd selle eesmärgi saavutamiseks. Tule saa osa meistritiitli jahist ja teeme oma parima, et naudiksid Niitväljalt ja meistrivõistlustest saadavaid positiivseid emotsioone.”

Vaata rohkem infot siit

Galerii

Võistluse info

Koostööpartnerid