Eesti Golfiportaal
Estonian FourBall Open 2018

13. - 15.juuli 2018, Golf X Rae

Võistluse formaat

Estonian Fourball Open võistlusel mis toimub 13.-15.juulini on mängus meeste ja naiste klassis fourball formaadi Eesti lahtiste meistrivõistluste tiitlid. Esimesel ringil mängitakse 18 rada fourball löögimängu, mille tulemuste alusel asetatakse võistkonnad rajamängu tabelisse. Rajamängu saavad 16 paremat võistkonda kummasti klassist. Laupäeval selguvad kahe rajamängu ringi tulemusel 4 parimat võistkonda nii meeste kui naiste klassis, kelle vahel pühapäeval selguvad poolfinaalide ja finaali järel meistrid.

Võõrustav väljak

Golf X Rae asub Tallinna kesklinnast 15 minuti kaugusel. 
18 rajalise par 72 golfiväljaku 9 esimest mängurada on link-stiilis, mille avarus, maastiku vahelduvus ja radade konkreetsus teevad golfimängu huvitavaks kogenud mängijatele ning pakuvad mängurõõmu ka algajatele. 
Tagumised 9 rada on park-stiilis, mida iseloomustab looduslik ilme ja veetakistuste rohkus. Valgusküllasest klubimajast avanevad vaated golfiväljakule, päikeseterrassil saab nautida restoranihõrgutisi. Suitsusaun koos terrassiga on mõnus koht grillimiseks ning peale saunatamist saab ka tiiki sulpsata.

Vaata rohkem infot siit

Galerii

Koostööpartnerid