Eesti Golfiportaal
Estonian FourBall Open 2018

13. - 15.juuli 2018, Golf X Rae

Võistluse formaat

Estonian Fourball Open võistlusel mängitakse 13-15 juulil meeste ja naiste klassis fourball formaadis raja- ja löögimängu. Esimesel ringil mängitakse 18 rada fourball löögimängu, mille tulemuste alusel asetatakse võistkonnad rajamängu tabelisse. Rajamängu saavad 16 paremat võistkonda.

2018. aastal tähistavad Eesti spordiorganisatsioonid ühiselt Eesti sünnipäeva, pühendades aasta jooksul korraldatavad Eesti meistrivõistlused Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva auks ning riputades parimatele sportlastele kaela ühtse Eesti Vabariik 100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalid.

Võõrustav väljak

Golf X Rae asub Tallinna kesklinnast 15 minuti kaugusel. 
18 rajalise par 72 golfiväljaku 9 esimest mängurada on link-stiilis, mille avarus, maastiku vahelduvus ja radade konkreetsus teevad golfimängu huvitavaks kogenud mängijatele ning pakuvad mängurõõmu ka algajatele. 
Tagumised 9 rada on park-stiilis, mida iseloomustab looduslik ilme ja veetakistuste rohkus. Valgusküllasest klubimajast avanevad vaated golfiväljakule, päikeseterrassil saab nautida restoranihõrgutisi. Suitsusaun koos terrassiga on mõnus koht grillimiseks ning peale saunatamist saab ka tiiki sulpsata.

Vaata rohkem infot siit

Galerii

Sponsorid