Eesti Golfiportaal
Estonian Matchplay Open 2018

09. - 11. juuni 2018 EGCC Stone

Võistluse formaat

Estonian Match Play Open on rahvusvaheline meistrivõistlus kõigile mees- ja naisgolfimängijatele. Estonian Match Play Open Meistrid selguvad rajamängu võistluse järel 8.-11 juunil.

2018. aastal tähistavad Eesti spordiorganisatsioonid ühiselt Eesti sünnipäeva, pühendades aasta jooksul korraldatavad Eesti meistrivõistlused Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva auks ning riputades parimatele sportlastele kaela ühtse Eesti Vabariik 100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalid.

Võistlusele lubatakse 64 parimat meesmängijat ja 16 naismängijat. Rajamängu asetuse kujunemise loogika on kirjeldatud võistluse juhendis.

Võistlusele on oodatud ka Eesti professionaalsed ja mitteamatöörmängijad.

Võistlus kuulub WAGR võistluste nimekirja.

Võõrustav väljak

Estonian Golf & Country Club’i maastik lookleb nii harmooniliselt mööda Läänemere rannikut ning Jägala jõe suudmeala, et kohalikud usuvad siinse rannikuala loomise juures olevat kõrgamid jõude, kes oleks justkui planeerinud siia golfiväljakute rajamist.

Golfimängija saab Jõelähtmel nautida 18-rajalist võistlusväljakut Sea Course, mis üllatab imeliste vaadetega ning jahmatab mängijat maalilise merevaatega oma signatuur-rajal juba üsna mängu alguses – 3. rajal. Sea Course’il mängivad olulist rolli tuul, vesi ja rough.

Vaata rohkem infot siit

Sponsorid