Eesti Golfiportaal
Estonian Matchplay Open 2019

14.-16. juuni 2019 Pärnu Bay Links

Võistluse formaat

Estonian Match Play Open on rahvusvaheline meistrivõistlus kõigile mees- ja naisgolfimängijatele. Estonian Match Play Open Meistrid selguvad rajamängu võistluse järel 14.-16. juunil.

Võistlusele lubatakse 32 parimat meesmängijat ja 8 naismängijat. Rajamängu asetuse kujunemise loogika on kirjeldatud võistluse juhendis.

Võistlusele on oodatud ka Eesti professionaalsed ja mitteamatöörmängijad.

Võistlus kuulub WAGR võistluste nimekirja.

Võõrustav väljak

Pärnu Bay Golf Links on tõeline links-rada selle sõna parimas tähenduses – rannaäärne maariba, mille liivane pinnas ja aruheina murukate panevad proovile iga golfimängija võimed ja oskused.
Raja kujundasid arhitekt Lassi Pekka Tilander ja Mick McShane, kes on tuntud maailmakuulsate St. Andrews Links’ Castle Course and Kingsbarns Golf Links radade kujundajatena.

Pärnu Bay Golf Links on Baltimaade esimene links-tüüpi väljak, mis hõlmab nii avaraid edenemisalasid, liivaseid bunkereid kui ka mitmetasandilisi griine targale golfimängijale. Par-72 mänguraja pikkuseks on 4500 kuni 6200 meetrit.

Lisaks 18-rajale on väljakul ka 5 rajaga par 3 väljak, mis sobilik alustajatele, harjutusalad nii lähi- kui kauglöökide harjutamiseks.

Pärnu Bay Golf Links külastajaid Pärnu lahe ääres ootab imeliste 360 kraadi mere ja roheluse vaadetega klubihoone. Hoone on juba aritektuurilises mõttes pärl, mis on inspiratsiooni saanud tiile asetatud golfipallist.

Vaata rohkem infot siit

 

 

Võistluse info

Sponsorid

Koostööpartnerid

Noorgolfarite toetajad