Ajalugu

Eesti Golfi Liit

Lühend: EGL 
Eesti Golfi Liiduna asutatud: 15.10.1992

EGL võeti Eesti Spordi Keskliidu (ESK) liikmeks 19.09.1995
EGL on Eesti Olümpiakomitee (EOK) liige alates EOK ja ESK ühinemisest 21.11.2001

EOK esindajate kogu liikmed
 

Marko Kaljuveer – EOK täitevkomitee liige 2016 – 2020
Heinu Klaas – EOK esindajate kogu liige 2012 – 2020
Kristo Raudam – EOK esindajate kogu liige 2020 –

EGL on International Golf Federation (IGF) liige alates 1996
EGL on European Golf Association (EGA) liige alates 1994

EGL on kantud tulumaksusoodustustega MTÜ/SA nimekirja 01.07.2013
EGL on liitunud „Hea juhtimise tavaga spordiorganisatsioonis“ 30.10.2018

PRESIDENDID
 

Villu Ingver 1992 – 1999
Tõnu Laak 1999 – 2000
Toomas Abner 2000 – 2005
Cardo Remmel 2005 – 2009
Anu Hanson 2009 – 2011
Peep Põldsamm 2011 – 2012
Arti Ots 2012 – 2015
Marko Kaljuveer 2015 – 2017
Marko Kaldoja 2017 – 2018
Erki Mölder 2018 –
PEASEKRETÄRID/TEGEVJUHID
 

Maie Koitmaa 1992 – 1994
Allan Remmelkoor 1994 – 2000
Mait Schmidt 2000 – 2005
Christine Marcus 2006 – 2010
Rein Raudsepp 2010 – 2013
Piret Sepp 2014 – 2017
Indrek Hirvlaan 2017 – 2017
Kristo Raudam 2018 –

Sponsorid

Koostööpartnerid

Meediapartnerid

Noorgolfarite toetajad

Golf.ee

Tondi 84/3, Tallinn 11316
E-post info@golf.ee

Jälgi meie tegevusi: