Green Card

   

Selleks, et saaksid golfiga turvaliselt ja rõõmsalt alustada, tuleks Sul esmalt läbida golfi algõppe ehk Green Cardi kursus. Selle kursuse käigus tutvustab treener Sulle golfi  ajalugu, räägib ohutusnõuetest, mängu algtõdedest ja -reeglitest. Samuti on kursusel ka praktiline osa, kus treener õpetab Sulle erinevaid löögivõtteid. Lisaks saad teha lööke harjutusväljakul ja range’il. Kursuse viimasel päeval saad koos juhendajaga minna ka päris väljakule ning rakendada praktikas värskelt õpitud oskusi.

 

Foto: Mati Hiis

Green Cardi kursusele pead kaasa võtma vaid hea tuju (ja kui soovid, siis näiteks sõbra, pereliikme või hea tuttava, sest koos on ikka vahvam). Varustuse saad Sa väljakul kohapealt ning riietuse osas peaksid vaid teadma, et eraldi riideid ei ole vaja osta – väljakule sobib ükskõik milline spordijalats ning kõik püksid (va sinised teksapüksid ja dressid), pluuside osas tasuks vaid vältida tavalisi T-särke ning muidu liigset minimoodi. Peakatteks sobib suvel hästi soovi korral nokkmüts, talvel tuttmüts.

 

Tavaliselt kestab Green Cardi kursus kaks päeva (mõlemal päeval 5-6 tundi), aga kohati võib see varieeruda sõltuvalt väljakust. Seetõttu on mõistlik alati vaadata üle  väljakute pakkumised ning vajadusel julgelt lisainfot küsida. On hea teada, et sõltuvalt paketist pakuvad väljakud Green Cardi kursuse juurde tihti ka soodustusi varustuse poolelt ning tasuta mänguõigusi. Kõik ikka selleks, et saaksid pärast kursuse läbimist julgelt ja rõõmuga edasi harjutada!

 

 

Siit leiad infot Green Cardi kursuste kohta:

Suursponsorid

Sponsorid

Koostööpartnerid

Meediapartnerid

Noorgolfarite toetajad

Golf.ee

Tondi 84/3, Tallinn 11316
E-post info@golf.ee

Jälgi meie tegevusi: