Eesti Golfiportaal

Golfi restoranid

Väljakute juures on olemas ka restoranid, kus saab nautida head sööki ning imeilusat vaadet väljakule.

Golf X Rae Restoran

Golf X Rae klubimaja restoranis saad kogeda meeldejäävaid maitseelamusi ja mõnusat olemist. Avaratest suurtest akendest avaneb kaunis vaade golfiväljakule. Restorani head toitu on kõik oodatud nautima. Pakutakse nii A’la Carte menüüd kui ka lõunapakkumisi. Juhul kui soovid meie juures üritust korraldada, aitame hea meelega ka Sinu seltskonda toitlustada.


100
Suuregolfi, Golfi tee, Suuresta küla
+372 5247700
resto@golfx.ee
golfx.ee/rae/restoran

Estonian Golf & Country Club, Jõelähtme Da Vinci golfirestoran

Jõelähtme Da Vinci golfirestoran

Audentne Itaalia köök * kiire teenindus * taskukohased hinnad

Da Vinci on 16 aastase kogemustepagasiga Itaalia restoranikett, mis on Jôelähtme Golfikeskusesse koondanud oma parima kogemuse & armastuse Itaalia toidu vastu, andes sellele mônusa grillirestorani tunnetuse

Jõelähtme golfirestoran Da Vinci peab oluliseks ennekõike toiduainete autentsust ja kvaliteeti ning pakkuda golfisôbrale kiiret ja suurepärast teenindust môistlike/ taskukohaste hindadega. 

Menüü ülesehitamisel oleme lähtunud sellest, et esindatud oleks Itaalia köögi paremik- menüüs on pizzat, pastat, tervislikke salateid, suppe , mereande & liha, koos sinna juurde kuuluvate magustoitude ja käsitsi valmistatud Itaalia Gelatoga. Samuti kroonib menüüd eeskujulik veini-ja joogikaart, kust kindlasti leiavad põnevat avastamist erinevate jookide austajad.

Samuti avatakse caddy-masteri kõrval self-service coffestation, pakkudes kohvisõpradele maailma üht parimat, Illy kohvi koos erinevate tervislike snäkkidega, mis ideaalsed rajale kaasa vôtmiseks ning nälja peletamiseks ja veresuhkrutaseme normis hoidmiseks.


talvel 60, suvel 80
Klubi tee 4, Manniva, 74217 Harju maakond
6025 294
egcc@davincifood.ee
davincifood.ee aprill-oktoober

Niitvälja Golfi restoran Hole In One

Restorani hingeks on köök ja hästi valitud meeskond, seda nii köögis kui saalis. Ühtne hingamine, sünergia ja „koos tegemine” on märksõnad, millega meid iseloomustada.

Restoran mahutab ca 100 istekohta.


100
Niitvälja Küla, Niitvälja Golfikeskus
552 5770
hannes@holeinone.ee
www.holeinone.ee E-P 9.00-21.00

Otepää Golfi restoran Privileeg

Restoranis Privileeg on ruumi aprill – oktoober 150 inimesele restorani siseruumides + u.70 terrassil, lisaks kaminasaalis 20 in, A Le Coq lounge 24 in ja suures peotelgis 200 in. 
Alati saab juurde lisada telke ning korraldada üritusi ka 500 – 1000 inimesele

Restorani manager on Vasileios Makrygiannis.


460
Mäha küla, Otepää vald Valgamaa 67409 Eesti
privileeg@otepaagolf.com
www.otepaagolf.com/et/restaurants

Pärnu Bay Golf Links restoran Eagle

Liivarannal ja männimetsa veerel asuvas restoranis Eagle saate imetleda hingematvalt kauneid vaateid merele ning golfiväljakule ning nautida Euroopa köögi päikeselisi maitseid.

Mereäärse Pärnu Bay Golf Linksi vapilinnuks on valitud kalakotkas. See sümbol kumab ka meie restorani menüüs, kus on kindla koha leidnud kohalik tooraine ja põnevad mereannid.

 


300
Klubi tee 1, Reiu village, Häädemeeste, Pärnumaa Estonia
+372 44 92 222
eagle@parnubay.com
www.parnubaygolf.com/et/restoran/

Saare Golfi restoran MO

www.saaregolf.ee/restoran/

White Beach Golf restoran

Asume Pärnu kesklinnast 10 minuti kaugusel Valgerannas. Meie köök on stiililt euroopalik – kasutame võimalikult palju värskeid ja naturaalseid tooraineid ning meie menüüst leiab igaüks midagi oma maitsele. Kõik mida me köögist väljastame on väga kvaliteetne ja kaunilt serveeritud ning road on piisavalt suured selleks, et klient ei peaks enne koju jõudmist veel kusagilt midagi peale haukama.


talvel 80 , suvel 170
Golfiklubi, Valgeranna , Pärnu linn 88326
+372 442 9930
wbg@wbg.ee
www.wbg.ee/4240

Sponsorid

Koostööpartnerid

Noorgolfarite toetajad