Eesti Golfiportaal

Golfi restoranid

Väljakute juures on olemas ka restoranid, kus saab nautida head sööki ning imeilusat vaadet väljakule.

Tuulte Maa Rae Golf restoran

On aeg algatada revolutsioon ja tõestada, et toit on mälestused juba esimesest suutäiest ja nii tavapärane tegevus nagu söömine võib pakkuda unustamatut kogemust. Sellest lähtuvalt soovib Tuulte Maa restoranitiimTeile pakkuda erilisi maitseid ning kogemust, mis algab juba silmadega söömisest!Võta üks hetk ja luba endale häid maitseid ja natuke luksust!

Omanäoline maitseelamus on jõudmas Tallinna lähistele-Rae Golfiklubisse, et  täita inimeste südamed ja maitsemeeled kvaliteetse ja maailma maitsetest inspireeritud toiduga!Anname sellele uue täiesti ootamatu ja omapärase hingamise,  sest lisaks maitsvale toidule on meie eesmärk luua hubane ja mõnus atmosfäärkäsikäes toredate teenindajatega!

Tuulte Maa restoranil on kaks peakokka-Jürgen Lip ning Mihkel Heinimets. Mehedon oma karjääri jooksul aidanud avada erinevaid Eesti restorane, praktiseerinud jatäiendanud oma teadmisi erinevates Michelini tärni restoranides ning panustanud ka tänavatoidukultuuri.


Istekohti:100

Aadress:Suuregolfi, Golfi tee, Suuresta küla

Telefon:524 7700

E-post:resto@raegolf.ee

Avatud:aprill-oktoober

Estonian Golf & Country Club, Jõelähtme Da Vinci golfirestoran davincifood.ee

Da Vinci on 16 aastase kogemustepagasiga Itaalia restoranikett, mis on Jõelähtme Golfikeskusesse koondanud oma parima kogemuse & armastuse Itaalia toidu vastu, andes sellele mõnusa grillirestorani tunnetuse. Samuti avatakse caddy-masteri kõrval self-service coffestation.


Istekohti:talvel 60, suvel 80

Aadress:Klubi tee 4, Manniva, 74217 Harju maakond

Telefon:6025 294

E-post:egcc@davincifood.ee

Avatud:aprill-oktoober

Niitvälja Golfi restoran T19 niitvaljagolf.ee

T19 Resto on loodud Niitvälja Golfikeskuse külastajatele ja ümberkaudsetele elanikele nii kiireks einestamiseks kui ka rahulikumas atmosfääris maitsenaudingute pakkumiseks. Olgu tegemist möödaminnes kaasahaaratud snäkiga, hommikueine, lõunapausi või õhtusöögiga, sulle olulise tähtpäeva tähistamise või firmapeoga – T19 Restos pakutakse alati vaid kvaliteetsest toorainest valmistatud maitsvat ja nauditavat toitu.
T19 Restos oled alati oodatud külaline – seda saad tunda, kogedes sõbralikku, pühendunud ja asjatundlikku teenindust oma ala proffidelt. Köögis loob kulinaarseid hõrgutisi pikaajalise kokandusmaailma kogemuse ja oma kokandusliku „käekirjaga” tunnustatud kokk Toomas Lääts.


Istekohti:Siseruumis 100, terrassil 60

Aadress:Niitvälja Küla, Niitvälja Golfikeskus

Telefon:5323 2569

E-post:info@t19resto.ee

Avatud:aprill-oktoober

Otepää Golfi restoran Privileeg otepaagolf.com

Restoranis Privileeg on ruumi aprill – oktoober 150 inimesele restorani siseruumides + u.70 terrassil, lisaks kaminasaalis 20 in, A Le Coq lounge 24 in ja suures peotelgis 200 in. 
Alati saab juurde lisada telke ning korraldada üritusi ka 500 – 1000 inimesele.
Restorani manager on Vasileios Makrygiannis.


Istekohti:460

Aadress:Mäha küla, Otepää vald Valgamaa 67409 Eesti

E-post:privileeg@otepaagolf.com

Avatud:aprill-oktoober

Pärnu Bay Golf Links restoran Eagle parnubaygolf.com

Liivarannal ja männimetsa veerel asuvas restoranis Eagle saate imetleda hingematvalt kauneid vaateid merele ning golfiväljakule ning nautida Euroopa köögi päikeselisi maitseid.

Mereäärse Pärnu Bay Golf Linksi vapilinnuks on valitud kalakotkas. See sümbol kumab ka meie restorani menüüs, kus on kindla koha leidnud kohalik tooraine ja põnevad mereannid.

 


Istekohti:300

Aadress:Klubi tee 1, Reiu village, Häädemeeste, Pärnumaa Estonia

Telefon:+372 44 92 222

E-post:eagle@parnubay.com

Avatud:aprill-oktoober

Saare Golfi restoran MO saaregolf.ee

Restoran MO on kaasaegse euroopaliku “country-club“ stiiliga restoran, kus pearõhk on kliendi mugavusel ja heaolul.

Menüü on kombineeritud moodsast Euroopa köögist ja kohalikust kõrgkvaliteetsest toorainest. Kogu meeskonna pingutused kliendi heaolu tagamiseks ja hingemattev avar vaade restorani akendest ning terrassilt on kindlasti täiendavad argumendid, miks külastada ühte parimat restorani Saaremaal.


Istekohti:talvel 70, suvel 100

Aadress:Merikotka 35, Kuressaare

Telefon:4533502

E-post:restoran@saaregolf.ee

Avatud:aprill-oktoober

White Beach Golf restoran wbg.ee

Asume Pärnu kesklinnast 10 minuti kaugusel Valgerannas. Meie köök on stiililt euroopalik – kasutame võimalikult palju värskeid ja naturaalseid tooraineid ning meie menüüst leiab igaüks midagi oma maitsele. Kõik mida me köögist väljastame on väga kvaliteetne ja kaunilt serveeritud ning road on piisavalt suured selleks, et klient ei peaks enne koju jõudmist veel kusagilt midagi peale haukama.


Istekohti:talvel 80 , suvel 170

Aadress:Golfiklubi, Valgeranna , Pärnu linn 88326

Telefon:+372 442 9930

E-post:wbg@wbg.ee

Avatud:aprill-oktoober

Sponsorid

Koostööpartnerid

Meediapartnerid

Noorgolfarite toetajad