Treenerid

Spordiseaduse kohaselt on treener sportlasi ja teisi spordis osalevaid isikuid juhendav spordispetsialist, kellel on treeneri kutsekvalifikatsioon kutseseaduse tähenduses. Täpsemalt saad lugeda sport.ee pealt. Golfitreenerite õppekavad on leitavad treener.eok.ee lehelt. 

Eestis tegutsevad golfitreenerid, kel on EKR kutsetunnistus:

Cristofer Herman
Cristofer Herman

Klubid/väljakud: Rae Golf

Telefon: +372 53 47 0477

E-post: cristofer.herman@raegolf.ee

EKR kategooria: EKR3 - abitreener

PGA Assistant PRO Cristofer Herman

Gert Velsberg
Gert Velsberg

Klubid/väljakud: White Beach Golf / Pärnu Bay Golf Links

Telefon: +372 50 84 856

E-post: gertvelsberg@gmail.com

EKR kategooria: EKR 5 - treener

Hanna-Eliise Vendla
Hanna-Eliise Vendla

Klubid/väljakud: Rae Golf

Telefon: +372 55 52 1050

E-post: eliise@raegolf.ee

EKR kategooria: EKR3 - abitreener (EKR4 omandamisel)

Mari Hütsi
Mari Hütsi

Klubid/väljakud: Rae Golf

Telefon: +372 53 88 0469

E-post: mari@raegolf.ee

EKR kategooria: EKR3 - abitreener

Mari Rauna
Mari Rauna

Klubid/väljakud: Lapsehoolduspuhkusel

Telefon: +372 51 45 442

E-post: mari.suursalu@gmail.com

EKR kategooria: EKR 5 - treener

Mark Suursalu
Mark Suursalu

Klubid/väljakud: Niitvälja Golf

Telefon: +372 52 18 450

E-post: mark@niitvaljagolf.ee

EKR kategooria: EKR3 - abitreener

@marksuursalugolf

Oliver Treufeldt
Oliver Treufeldt

Klubid/väljakud: Otepää Golfiklubi / Golf X Studio

Telefon: +372 55 47 423

E-post: oliver@golfx.ee

EKR kategooria: EKR3 - abitreener

@golfxoliver

@olivertreufeldt

Rein Auväärt
Rein Auväärt

Klubid/väljakud: Estonian Golf & Country Club

Telefon: +372 51 65 753

E-post: auvaart.rein@gmail.com

EKR kategooria: EKR 7 - meistertreener / PGA Pro AA

Torel Neider
Torel Neider

Klubid/väljakud: Rae Golf

Telefon: +372 53 40 8159

E-post: torel@raegolf.ee

EKR kategooria: EKR 5 - treener

Triin Marleen Ustal
Triin Marleen Ustal

Klubid/väljakud: Rae Golf

Telefon: +372 55 51 2736

E-post: triin@raegolf.ee

EKR kategooria: EKR 3- abitreener

Vallo Välb
Vallo Välb

Klubid/väljakud: Niitvälja Golf

Telefon: +372 56 47 6263

E-post: vallo@niitvaljagolf.ee

EKR kategooria: EKR4- nooremtreener

Sponsorid

Koostööpartnerid

Meediapartnerid

Noorgolfarite toetajad

Golf.ee

Tondi 84/3, Tallinn 11316
E-post info@golf.ee

Jälgi meie tegevusi: