Eesti Golfiportaal
Eesti Naiste Karikas 2019

28.07.2018 Pärnu Bay Links

Võistluse formaat

Eesti Naiste Karikas on naisgolfimängijatele suunatud võistlus. 
Võistluse võitja saab järgnevaks aastaks Eesti Naiste Karika võitja tiitli. Lisaks autasustatakse võistlusklasside esimest kolme kohta karikatega.
Võistlusest osavõtja peab olema naisamatöörist Eesti golfiklubi liige.
Võistlusel on neli klassi:
HCP kuni 16,4 – HCP löögimäng
HCP 16,5 kuni 24,4 – HCP löögimäng
HCP 24,5 kuni 36 – HCP löögimäng
Võistkondlik

Eraldi löögimängu arvestus

Võõrustav väljak

Pärnu Bay Golf Links on tõeline links-rada selle sõna parimas tähenduses – rannaäärne maariba, mille liivane pinnas ja aruheina murukate panevad proovile iga golfimängija võimed ja oskused.
Raja kujundasid arhitekt Lassi Pekka Tilander ja Mick McShane, kes on tuntud maailmakuulsate St. Andrews Links’ Castle Course and Kingsbarns Golf Links radade kujundajatena.

Pärnu Bay Golf Links on Baltimaade esimene links-tüüpi väljak, mis hõlmab nii avaraid edenemisalasid, liivaseid bunkereid kui ka mitmetasandilisi griine targale golfimängijale. Par-72 mänguraja pikkuseks on 4500 kuni 6200 meetrit.

Lisaks 18-rajale on väljakul ka 5 rajaga par 3 väljak, mis sobilik alustajatele, harjutusalad nii lähi- kui kauglöökide harjutamiseks.

Pärnu Bay Golf Links külastajaid Pärnu lahe ääres ootab imeliste 360 kraadi mere ja roheluse vaadetega klubihoone. Hoone on juba aritektuurilises mõttes pärl, mis on inspiratsiooni saanud tiile asetatud golfipallist.

Vaata rohkem infot siit

 

 

Sponsorid

Koostööpartnerid

Noorgolfarite toetajad