Koondise võistluskalender

2023. aastal osalevad koondise liikmed järgmistel võistlustel*:

3.-5. jaanuar Finnish Open Kivi 3, Udodov 48 Tulemused Kokkuvõte
5.-7. jaanuar Dom Pedro Victoria Open Markus Varjun T6, Mattias Varjun 45 Tulemused Kokkuvõte
9.-12. jaanuar Copa Andalucía Femenina Adul (MC) Tulemused Kokkuvõte
10.-12. jaanuar Dom Pedro Pinhal Open Mattias Varjun 26, Markus Varjun 36 Tulemused Kokkuvõte
5.-6. veebruar Thomas Sharkey Ind. Collegiate Markus Varjun 5 Tulemused Kokkuvõte
13.-14. veebruar The Hal Williams Collegiate Mattias Varjun T31 Tulemused Kokkuvõte
14.-17. veebruar Srixon Nordic Winter Open Kivi T17 Tulemused Kokkuvõte
21.-23. veebruar Alps Tour: Ein Bay Open Aadusaar T34 Tulemused Kokkuvõte
25.-27. veebruar Toro Tour: La Canada Golf Teder T13, Kangust T35 Tulemused Kokkuvõte
26.-28. veebruar Alps Tour: Red Sea Little Venice Open Aadusaar (MC) Tulemused Kokkuvõte
26.-28. veebruar Rivertowne Invitational Adul T7 Tulemused Kokkuvõte
27. veebruar – 1. märts Lake Las Vegas Intercollegiate Markus Varjun T55, Jegers T60 Tulemused Kokkuvõte
6.-7. märts The Cleveland Golf Palmetto Mattias Varjun T30 Tulemused Kokkuvõte
13.-14. märts Seminole Intercollegiate Mattias Varjun T62 Tulemused Kokkuvõte
13.-14. märts SHU Spring Invitational Adul T3 Tulemused Kokkuvõte
17.-19. märts Schenkel Invitational Jegers T16, Markus Varjun T42 Tulemused Kokkuvõte
26.-28. märts Hootie at Bulls Bay Mattias Varjun T37 Tulemused Kokkuvõte
29.-31. märts Triple A European Open Teder 1 Tulemused Kokkuvõte
1.-2. aprill Intercollegiate @Prospect Bay Adul T38 Tulemused Kokkuvõte
3.-4. aprill Mossy Oak Collegiate Jegers T32, Markus Varjun T66 Tulemused Kokkuvõte
9.-11. aprill Sand Valley Polish Masters – by Upgame Hellat (MC) Tulemused Kokkuvõte
10.-11. aprill Lady Bison Invitational Adul 4 Tulemused Kokkuvõte
13.-15. aprill GEBWELL Championship Hellat (MC) Tulemused Kokkuvõte
17.-18. aprill Mountaineer Invitational Mattias Varjun T11 Tulemused Kokkuvõte
16.-18. aprill Toro Tour San Roque Golf New Course & Old Course Kangust 4 Tulemused Kokkuvõte
17.-19. aprill Sand Valley Spring Series Final – by ECCO Hellat (MC) Tulemused Kokkuvõte
20.-22. aprill Alps Tour: Alps de Las Castillas Aadusaar T22 Tulemused Kokkuvõte
24.-27. aprill C-USA Championship Löögimängus: Jegers T4, Markus Varjun (RTD) Rajamängu tulemused

Löögimängu tulemused

Kokkuvõte
26.-28. aprill Triple A World Series Final Teder 1, Kangust 3, Udodov T15 Tulemused Kokkuvõte
28.-30. aprill Atlantic 10 Championship Mattias Varjun T20 Tulemused Kokkuvõte
6.-7. mai Finnish Junior Tour 1 Kivi T14 Tulemused Kokkuvõte
11.-12. mai Alps Tour: 31st Goesser Open Aadusaar T50 Tulemused Kokkuvõte
13.-14. mai Finnish Tour karsinta Noormehed: Kivila Jr T19, Aoveer T33, Kreevs T53, Udodov T67
Neiud: Mätas 4, Malva 6, Reemet (DQ), Kadak (RTD), Kiige (DQ)
Tulemused Kokkuvõte
15.-17. mai NCAA Salem Regional Jegers T34, Markus Varjun 68 Tulemused Kokkuvõte
19.-21. mai French International Men’s Championship Kangust T125 Tulemused Kokkuvõte
2.-4. juuni Estonian Amateur Open Teder 1, Kivi 2, Markus Varjun 4, Mattias Varjun 5, Hellat 6, Jegers 7, Kangust 9, Pikk T12, Turba T12, Aoveer T21, Kivila Jr T26, Kreevs 32 Tulemused Kokkuvõte
2.-4. juuni Alps Tour: Open de la Mirabelle d’Or Aadusaar T67 Tulemused Kokkuvõte
8.-10. juuni Alps Tour: Croara Alps Open Aadusaar T43 Tulemused Kokkuvõte
9.-11. juuni Estonian Match Play Open Mehed: Teder 1, Mattias Varjun 2, Kivi 3, Hellat 4, Kangust T5, Turba T5, Jegers T5, Pikk T5, Kreevs T9, Udodov T9

Naised: Adul 2, Mätas 4, Kiige T5, Soe T5

Tulemused mehed

Tulemused naised

Kokkuvõte
9.-11. juuni St Andrews Links Trophy Markus Varjun (MC) Tulemused Kokkuvõte
13.-15. juuni ANNIKA Invitational Europe Reemet T53 Tulemused Kokkuvõte
16.-18. juuni Lithuanian Amateur Open Championship Udodov 2, Aoveer 3, Kreevs T9, Mätas 3, Kiige 4 Tulemused Kokkuvõte
15.-17. juuni Alps Tour: Alps de Andalucia Aadusaar T34 Tulemused Kokkuvõte
21.-24. juuni The Amateur Championship Teder T5, Markus Varjun T33, Jegers T65, Kivi T65, Mattias Varjun (MC) Tulemused Kokkuvõte
20.-22. juuni Faldo Series Latvia Championship U21: Lautre 2, U16 Aoveer 8

U18: Kangust 2, Kreevs T4, Pikk T4

Tulemused Kokkuvõte
28.-30. juuni Finnish International Junior Championship U16: Kivila Jr T8, Aoveer T15

U14: Mätas T7, Kiige 12

Tulemused Kokkuvõte
28. juuni-1. juuli European Amateur Championship Teder T7, Markus Varjun T50, Jegers T50, Mattias Varjun (MC), Kivi (MC), Hellat (MC) Tulemused Kokkuvõte
29. juuni-1. juuli Alps Tour: Aravell Golf Open by Creand Aadusaar T56 Tulemused Kokkuvõte
4. juuli Open Final Qualifying – Royal Porthcawl Teder T12 Tulemused Kokkuvõte
5.-7. juuli Niitvälja karikas Mehed:
Naised:
Tulemused Kokkuvõte
13.-15. juuli European Amateur Team Championship Võiskondlik 12. koht Tulemused Kokkuvõte
14.-15. juuli European Boys’ Team Championship; Div 2 Võiskondlik 6. koht Tulemused Kokkuvõte
21.-23. juuli Eesti löögimängu meistrivõistlused Mehed: Aadusaar 1, Markus Varjun 2, Jegers 3, Kivi T5, Mattias Varjun T5, Hellat T5, Aoveer 9, Kivila Jr 10, Kangust T12, Turba 15, Pikk 20, Kreevs 23

Naised: Ustal 1, Lautre 2, Reemer 3, Soe 4, Kiige T6, Mätas 9

Tulemused Kokkuvõte
24.-29. juuli U.S. Junior Amateur Championship Teder (MC) Tulemused Kokkuvõte
27.-29. juuli Alps Tour: Abruzzo Alps Open Aadusaar 3 Tulemused Kokkuvõte
27.-29. juuli European Young Masters Noormehed: Kivila Jr 15, Aoveer T37

Neiud: Mätas T47, Kiige 52

Tulemused Kokkuvõte
29.-30. juuli Eesti noorte rajamängu meistrivõistlused Noormehed: Kivi 1, Markus Varjun 2, Pikk, 3, Kangust 5, Kreevs 7

Neiud: Lautre 1

Tulemused (Noormehed)

Tulemused (Neiud)

Kokkuvõte
2.-4. august Latvian Junior Open Championship U18 poisid: Udodov 1
U16 poisid: Kivila Jr 1
Tulemused Kokkuvõte
3.-5. august European Ladies’ Team Shield Championship Võiskondlik 5. koht Tulemused Kokkuvõte
8.-10. august Estonian Junior Open U21 noormehed: Markus Varjun 1
U21 neiud: Lautre 1
U18 poisid: Kivi 1, Kangust 6, Pikk 7, Kreevs 16
U18 tüdrukud: Reemet 1
U16 poisid: Kivila Jr 2, Aoveer T4
U14 tüdrukud: Mätas 1, Kiige T5
Tulemused Kokkuvõte
10.-12. august Finnish Amateur – The Erkko Trophy Teder 3, Mattias Varjun (MC), Turba (MC) Tulemused Kokkuvõte
17.-20. august R&A Girls’ Amateur Championship Reemet T17 Tulemused Kokkuvõte
17.-20. august R&A Boys’ Amateur Championship Kivi T33, Kangust (MC) Tulemused Kokkuvõte
17.-20. august Challenge Tour: Vierumäki Finnish Challenge Aadusaar (MC) Tulemused Kokkuvõte
18.-20. august Latvian Amateur Open Championship Udodov 7 Tulemused Kokkuvõte
9.-10. september Finnish Junior Tour 6 Udodov T28 Tulemused Kokkuvõte
10.-12. september Argent Financial Classic Jegers T67 Tulemused Kokkuvõte
14.-16.september Alps Tour: Hauts de France-Pas de Calais Golf Open Aadusaar T6 Tulemused Kokkuvõte
15.-17.september French International Ladies Amateur Championship Lautre (MC) Tulemused Kokkuvõte
15.-17.september Finnish Tour final Kivila Jr (MC) Tulemused Kokkuvõte
15.-17.september Croatia Junior Open Udodov T9 Tulemused Kokkuvõte
18.-19.september VCU Shootout Mattias Varjun T23 Tulemused Kokkuvõte
18.-19.september Bearcat Invitational Markus Varjun T40, Kevin Christopher Jegers T40 Tulemused Kokkuvõte
19.-22.september DP World Tour, Q-School Aadusaar T87 Tulemused Kokkuvõte
2.-3.oktoober Badger Invitational Mattias Varjun T15, Markus Varjun T30 Tulemused Kokkuvõte
5.-7. oktoober European Ladies’ Club Trophy Rae Golfiklubi 14 Tulemused Kokkuvõte
9.-10. oktoober Purdue Fall Invitational Mattias Varjun T6 Tulemused Kokkuvõte
18.-20. oktoober Alps Tour Sander Aadusaar T29 Tulemused Kokkuvõte
25.-27. oktoober Triple A European Masters Robin Udodov T17 Tulemused Kokkuvõte
26.-28. oktoober European Men’s Club Trophy Niitvälja Golfiklubi 18 Tulemused Kokkuvõte
27.-29. oktoober Tbilisi Hills Trophy Mehed: Rasmus Kivila 1
Naised: Elizaveta Sofia Reemet 2, Iiris Mätas 3
Tulemused Kokkuvõte
29.-31. oktoober Daniel Island Intercollegiate Kevin Christopher Jegers T9, Markus Varjun T15, Mattias Varjun T29 Tulemused Kokkuvõte
11.-13. detsember Winter Rour Swing 1 (Santa Clara) Richard Teder 2 Tulemused Kokkuvõte
18.-20. detsember Winter Rour Swing 1 (Chaparral) Richard Teder 10 Tulemused Kokkuvõte

* – kalender täieneb pidevalt

Suursponsorid

Sponsorid

Koostööpartnerid

Meediapartnerid

Noorgolfarite toetajad

Golf.ee

Tondi 84/3, Tallinn 11316
E-post info@golf.ee

Jälgi meie tegevusi: