Eesti Golfiportaal

Koondise võistluskalender

2019. aastal osalevad koondise liikmed järgmistel võistlustel*:

 

3.-5. jaanuar FinnishGolf.com Open Jegers 16, Mattias Varjun T26, Markus Varjun T51 Tulemused Kokkuvõte
3.-6. jaanuar Junior Orange Bowl Hellat 35 Tulemused Kokkuvõte
9.-12. jaanuar Copa Andalucia Masculina Mattias Varjun 30, Jegers 51 Tulemused Kokkuvõte
4.-5. veebruar The Gecko Tour, Westin La Quinta Aadusaar T14, Palm T32 Tulemused Kokkuvõte
7.-8. veebruar The Gecko Tour, La Cañada Club de Golf  Aadusaar 6, Palm T26 Tulemused Kokkuvõte
12.-14. veebruar Nordic League, Mediter Real Estate Masters Aadusaar (MC), Palm (MC) Tulemused Kokkuvõte
16.-18. veebruar Eesti talvised meistrivõistlused Mehed: Teder 1, Raukas 2
Naised: Adul 1
Tulemused (m)
Tulemused (n)
Kokkuvõte
24.-26. veebruar Nordic Liiga, Lumine Hills Open Aadusaar (MC), Palm (MC) Tulemused Kokkuvõte
1.-3. märts SGT Winter Series Lumine Lakes Open Aadusaar (MC), Palm (MC) Tulemused Kokkuvõte
8.-10. märts TKG A+M Championship #2 Turba 2 Tulemused Kokkuvõte
22.-24. märts TGA-Singha Junior Golf #6 Turba 1 Tulemused Kokkuvõte
10.-13. aprill European Nations Cup (Sotogrande) Jegers T41, Turba T56, Hellat T59, Mattias Varjun 66 Tulemused Kokkuvõte
15.-17. aprill Malta Junior Open 2019 Adul T69 Tulemused Kokkuvõte
18.-22. aprill French U18 Boys Championship Turba T47 Tulemused Kokkuvõte
24.-26. aprill Global Junior Golf, European Spring Teder 3 Tulemused Kokkuvõte
27.-28. aprill Finnish Junior Tour I Mehed: Jegers 2, Mattias Varjun 11, Markus Varjun 18, Raukas T19, Hellat T33
Naised: Soe 6, Adul T14
Tulemused (m)
Tulemused (n)
Kokkuvõte
1.-3. mai Nordic Liiga Bravo Tours Open presented by Visit Tønder Aadusaar (MC) Tulemused Kokkuvõte
3.-5. mai Finnish Tour Opening Nordcenter G&CC Mattias Varjun T11, Palm 29, Hellat 39, Jegers (MC), Markus Varjun (MC) Tulemused Kokkuvõte
8.-10. mai Jyske Bank Made in Denmark Qualifier Aadusaar (MC) Tulemused Kokkuvõte
15.-17. mai Finnish Tour II, Hirsala Golf Turba (MC) Tulemused Kokkuvõte
24.-26. mai Estonian Amateur Open Mehed: Jegers 2, Turba T6, Teder T6, Hellat T13, Raukas 16, Markus Varjun 28
Naised: Adul 5, Soe T10
Tulemused Kokkuvõte
30. mai-1. juuni German Boys Turba T75 Tulemused Kokkuvõte
30. mai-2. juuni Nordic Golf League Barsebäck Resort Masters Aadusaar T15 Tulemused Kokkuvõte
31.mai-2.juuni Finnish tour III, Sarfvik Golf Hellat T25, Jegers T31, Raukas (MC) Tulemused Kokkuvõte
6.-8. juuni Viaplay Ladies Finnish Open Adul (MC) Tulemused Kokkuvõte
14.-16. juuni Estonian Match Play Open Mehed: Mattias Varjun 1, Jegers 2, Teder 3, Raukas T9, Markus Varjun T9, Turba T9
Naised: Adul 2, Soe 4
Tulemused (m)
Tulemused (n)
Kokkuvõte
17.-18. juuni The Amateur Championship Hellat T221 Tulemused Kokkuvõte
26.-29. juuni European Amateur Championship Jegers (MC) Tulemused Kokkuvõte
28.-30. juuni Niitvälja Karikas Mehed: Mattias Varjun 3, Turba 4, Raukas 5, Teder 11, Hellat 16, Markus Varjun 17
PRO: Aadusaar 3
Naised: Adul 1, Soe 4
Tulemused Kokkuvõte
4.-6. juuli Camfil Nordic Championship Aadusaar T3 Tulemused Kokkuvõte
5.-7. juuli Tallinna Meistrivõistlused Mehed: Mattias Varjun 1, Markus Varjun 4, Hellat 7
Naised: Adul 1
Tulemused Kokkuvõte
10.-12. juuli Svea Leasing Open Aadusaar T10 Tulemused Kokkuvõte
10.-13. juuli European Championship, Division B Meeskondlik: 4
Individuaal: Hellat 7, Jegers 13, Turba 18, Mattias Varjun 20, Raukas 25, Teder DQ
Tulemused Kokkuvõte
16.-18. juuli English Boys Open U16 Teder (MC) Tulemused Kokkuvõte
17.-20. juuli Holland Junior Open Mattias Varjun T11, Jegers T11, Raukas (MC), Hellat (MC), Markus Varjun (MC) Tulemused Kokkuvõte
23.-26. juuli English U18 Turba 52 Tulemused Kokkuvõte
26.-28. juuli European Young Master Teder T16 Tulemused Kokkuvõte
29.-31. juuli Estonian Junior Open Mehed: Mattias Varjun 1, Raukas 5, Jegers 1, Hellat 3, Markus Varjun T4, Teder 2, 
Naised: Adul T3, Soe T3
Tulemused Kokkuvõte
6.-8. august Latvian Junior Open Mehed: Teder 1
Naised: Adul 4
Tulemused Kokkuvõte
8.-10. august Finnish Amateur Open Mehed: Jegers T12, Raukas 35, Hellat (MC), Markus Varjun (MC)
Naised: Soe (MC), Adul (MC)
Tulemused Kokkuvõte
15.-17. august Latvian Amateur Open Mehed: Markus Varjun 2, Raukas 8
Naised: Palm T5, Soe T5
Tulemused Kokkuvõte
23.-25. august Eesti löögimängu meistrivõistlused Mehed: Turba 1, Hellat 2, Raukas 4, Jegers 5, Teder 6, Markus Varjun 8
Naised: Adul 1, Soe 2
Tulemused Kokkuvõte
28.-30. august Nordic Junior Matches U18 Meeskondlikult 2. koht. Turba, Hellat, Soo, Markus Varjun Tulemused Kokkuvõte
28.-31. august Nordic League: Timberwise Finnish Open hosted by Jaakko Mäkitalo Aadusaar (MC), Jegers (MC), Raukas (MC) Tulemused Kokkuvõte
4.-7. september Nordic League Match Play Aadusaar 1. ring Tulemused Kokkuvõte
5.-8. september Spanish U18 Turba T16 Tulemused Kokkuvõte
7.-8. september Finnish Junior Tour X Mehed: Soo T21
Naised: Soe T15
Tulemused Kokkuvõte
13.-15. september Finnish Tour Final Jegers T6, Turba T26, Raukas (MC) Tulemused Kokkuvõte
15.-17. september Jim Rivers Intercollegiate Mattias Varjun T34 Tulemused Kokkuvõte
25.-27. september Lindbytvätten Masters Aadusaar (MC) Tulemused Kokkuvõte
28.-29. september Finnish Tour 2020 kvalifikatsioon Soe 1, Palm 2, Adul 3 Tulemused Kokkuvõte
30. september-01. oktoober Bearcat Invitational Mattias Varjun T29 Tulemused Kokkuvõte
4.-7. oktoober GJG Danish Junior Games   Tulemused Kokkuvõte
10.-12. oktoober Nordic League Final   Tulemused Kokkuvõte
18.-21. oktoober GJG, Tulip Golf Challenge (Nederland)   Tulemused Kokkuvõte

* – kalender täieneb pidevalt

Sponsorid

Koostööpartnerid

Meediapartnerid

Noorgolfarite toetajad