Eesti Golfiportaal

Koondise võistluskalender

2019. aastal osalevad koondise liikmed järgmistel võistlustel*:

 

3.-5. jaanuar FinnishGolf.com Open Jegers 16, Mattias Varjun T26, Markus Varjun T51 Tulemused Kokkuvõte
3.-6. jaanuar Junior Orange Bowl Hellat 35 Tulemused Kokkuvõte
9.-12. jaanuar Copa Andalucia Masculina Mattias Varjun 30, Jegers 51 Tulemused Kokkuvõte
4.-5. veebruar The Gecko Tour, Westin La Quinta Aadusaar T14, Palm T32 Tulemused Kokkuvõte
7.-8. veebruar The Gecko Tour, La Cañada Club de Golf  Aadusaar 6, Palm T26 Tulemused Kokkuvõte
12.-14. veebruar Nordic League, Mediter Real Estate Masters Aadusaar (MC), Palm (MC) Tulemused Kokkuvõte
16.-18. veebruar Eesti talvised meistrivõistlused Mehed: Teder 1, Raukas 2
Naised: Adul 1
Tulemused (m)
Tulemused (n)
Kokkuvõte
24.-26. veebruar Nordic Liiga, Lumine Hills Open Aadusaar (MC), Palm (MC) Tulemused Kokkuvõte
1.-3. märts SGT Winter Series Lumine Lakes Open Aadusaar (MC), Palm (MC) Tulemused Kokkuvõte
8.-10. märts TKG A+M Championship #2 Turba 2 Tulemused Kokkuvõte
22.-24. märts TGA-Singha Junior Golf #6 Turba 1 Tulemused Kokkuvõte
10.-13. aprill European Nations Cup (Sotogrande) Jegers T41, Turba T56, Hellat T59, Mattias Varjun 66 Tulemused Kokkuvõte
15.-17. aprill Malta Junior Open 2019 Adul T69 Tulemused Kokkuvõte
18.-22. aprill French U18 Boys Championship Turba T47 Tulemused Kokkuvõte
24.-26. aprill Global Junior Golf, European Spring Teder 3 Tulemused Kokkuvõte
27.-28. aprill Finnish Junior Tour I Mehed: Jegers 2, Mattias Varjun 11, Markus Varjun 18, Raukas T19, Hellat T33
Naised: Soe 6, Adul T14
Tulemused (m)
Tulemused (n)
Kokkuvõte
1.-3. mai Nordic Liiga Bravo Tours Open presented by Visit Tønder Aadusaar (MC) Tulemused Kokkuvõte
3.-5. mai Finnish Tour Opening Nordcenter G&CC Mattias Varjun T11, Palm 29, Hellat 39, Jegers (MC), Markus Varjun (MC) Tulemused Kokkuvõte
8.-10. mai Jyske Bank Made in Denmark Qualifier Aadusaar (MC) Tulemused Kokkuvõte
15.-17. mai Finnish Tour II, Hirsala Golf Turba (MC) Tulemused Kokkuvõte
24.-26. mai Estonian Amateur Open Mehed: Jegers 2, Turba T6, Teder T6, Hellat T13, Raukas 16, Markus Varjun 28
Naised: Adul 5, Soe T10
Tulemused Kokkuvõte
30. mai-1. juuni German Boys Turba T75 Tulemused Kokkuvõte
30. mai-2. juuni Nordic Golf League Barsebäck Resort Masters Aadusaar T15 Tulemused Kokkuvõte
31.mai-2.juuni Finnish tour III, Sarfvik Golf Hellat T25, Jegers T31, Raukas (MC) Tulemused Kokkuvõte
6.-8. juuni Viaplay Ladies Finnish Open Adul (MC) Tulemused Kokkuvõte
14.-16. juuni Estonian Match Play Open Mehed: Mattias Varjun 1, Jegers 2, Teder 3, Raukas T9, Markus Varjun T9, Turba T9
Naised: Adul 2, Soe 4
Tulemused (m)
Tulemused (n)
Kokkuvõte
17.-18. juuni The Amateur Championship Hellat T221 Tulemused Kokkuvõte
26.-29. juuni European Amateur Championship Jegers (MC) Tulemused Kokkuvõte
28.-30. juuni Niitvälja Karikas Mehed: Mattias Varjun 3, Turba 4, Raukas 5, Teder 11, Hellat 16, Markus Varjun 17
PRO: Aadusaar 3
Naised: Adul 1, Soe 4
Tulemused Kokkuvõte
4.-6. juuli Camfil Nordic Championship Aadusaar T3 Tulemused Kokkuvõte
5.-7. juuli Tallinna Meistrivõistlused Mehed: Mattias Varjun 1, Markus Varjun 4, Hellat7
Naised: Adul 1
Tulemused Kokkuvõte
10.-12. juuli Svea Leasing Open Aadusaar T10 Tulemused Kokkuvõte
10.-13. juuli European Championship, Division B Meeskondlik: 4
Individuaal: Hellat 7, Jegers 13, Turba 18, Mattias Varjun 20, Raukas 25, Teder DQ
Tulemused Kokkuvõte
16.-18. juuli English Boys Open U16 Teder (MC) Tulemused Kokkuvõte
17.-20. juuli Holland Junior Open Mattias Varjun T11, Jegers T11, Raukas (MC), Hellat (MC), Markus Varjun (MC) Tulemused Kokkuvõte
23.-26. juuli English U18 Turba Tulemused Kokkuvõte
25.-28. juuli German Mens Amateur Open   Tulemused Kokkuvõte
26.-28. juuli European Young Master   Tulemused Kokkuvõte
29.-31. juuli Estonian Junior Open   Tulemused Kokkuvõte
31. juuli-2. aug Finnish Junior Tour Teams Championship   Tulemused Kokkuvõte
1.-4. august GJG Swedish Junior Championship   Tulemused Kokkuvõte
6.-7. august Finnish Junior Tour VIII   Tulemused Kokkuvõte
6.-8. august Latvian Junior Open   Tulemused Kokkuvõte
8.-10. august Finland Championships   Tulemused Kokkuvõte
8.-10. august Finnish Amateur Open   Tulemused Kokkuvõte
9.-11. august Finnish Ladies Amateur Championship   Tulemused Kokkuvõte
12.-15. august GJG Berlin  Junior International    Tulemused Kokkuvõte
13.-18. august The Boys Amateur   Tulemused Kokkuvõte
16.-18. august Latvian Amateur Open   Tulemused Kokkuvõte
23.-25. august Eesti meistrivõistlused löögimängus   Tulemused Kokkuvõte
27.-30. august GJG German Future   Tulemused Kokkuvõte
28.-30. august Nordic Junior Matches U18   Tulemused Kokkuvõte
5.-7. september Italian International U16 Championship   Tulemused Kokkuvõte
5.-8. september Spanish U18   Tulemused Kokkuvõte
7.-8. september Finnish Junior Tour X   Tulemused Kokkuvõte
9.-12. september The Duke of York   Tulemused Kokkuvõte
13.-15. september Finnish Tour Final   Tulemused Kokkuvõte
19.-22. september GJG Austria Junior International   Tulemused Kokkuvõte
23.-25. september Finnish Junior Tour Final   Tulemused Kokkuvõte
4.-7. oktoober GJG Danish Junior Games   Tulemused Kokkuvõte
10.-12. oktoober Nordic League Final   Tulemused Kokkuvõte
18.-21. oktoober GJG, Tulip Golf Challenge (Nederland)   Tulemused Kokkuvõte

* – kalender täieneb pidevalt

Sponsorid

Koostööpartnerid

Meediapartnerid

Noorgolfarite toetajad