Eesti noorte rajamängu meistrivõistlused

29.-30. juuli | White Beach Golf / Pärnu Bay Golf Links

Võistluse formaat

Võistlusest osavõtja peab olema Eesti Vabariigi kodanik. Võistlusest saavad osa võtta amatöör ja mitte-amatöör mängijad, kes omavad WHS HCP Indexit ja professionaalsed golfimängijad. Amatöör ja mitte-amatöör mängijatel, peab WHS HCP olema noormeestel 12 või parem ja neidudel 24 või parem.

Võistlusel on 2 klassi:
U21 (noormehed) 
U21 (neiud)

Kvalifikatsioonis saab osaleda maksimaalselt 16 noormeest ja 12 neidu. 

Võistlusel mängitakse välja kõik kohad. Asetused tabelis (noormeestel 16 ja neidudel 12 kohta) selguvad kvalifikatsioonis saadud kohtade järgi. Kvalifikatsioonil mitte startimine, katkestamine või diskvalifitseerimine, tabelis kohta ei taga. 

Võõrustav väljak

White Beach Golf

White Beach Golf on Pärnu maakonna esimene 18-rajaline golfiväljak, mille on projekteerinud Kosti Kuronen. Golfiväljaku ehitust alustati sügisel 2002. Täismõõtmeline golfiväljak avati 2004 aastal. Lisaks White Beach Golfi väljaku ääres looklevale Audru jõele võib sealt leida ka hulgaliselt tehisjärvesid ja tehiskuplid, mis toovad Sinu golfimängu põnevust ja pakuvad mängijale silmailu.

Koduleht

Pärnu Bay Golf Links

Pärnu Bay Golf Links on tõeline links-rada selle sõna parimas tähenduses – rannaäärne maariba, mille liivane pinnas ja aruheina murukate panevad proovile iga golfimängija võimed ja oskused.

Raja kujundasid arhitekt Lassi Pekka Tilander ja Mick McShane, kes on tuntud maailmakuulsate St. Andrews Links’ Castle Course and Kingsbarns Golf Links radade kujundajatena.

Pärnu Bay Golf Links on Baltimaade esimene links-tüüpi väljak, mis hõlmab nii avaraid edenemisalasid, liivaseid bunkereid kui ka mitmetasandilisi griine targale golfimängijale. Par-72 mänguraja pikkuseks on 4500 kuni 6200 meetrit.

Koduleht

Galerii

Suursponsorid

Sponsorid

Koostööpartnerid

Meediapartnerid

Noorgolfarite toetajad

Golf.ee

Tondi 84/3, Tallinn 11316
E-post info@golf.ee

Jälgi meie tegevusi: