Eesti noorte rajamängu meistrivõistlused

26.-27. juuni, Pärnu Bay Golf Links / White Beach Golf

Võistluse formaat

Võistlusest osavõtja peab olema Eesti Vabariigi kodanik. Võistlusest saavad osa võtta amatöör ja mitte-amatöör mängijad, kes omavad WHS HCP Indexit ja professionaalsed golfimängijad. Amatöör ja mitte-amatöör mängijatel, peab WHS HCP olema noormeestel 12 või parem ja neidudel 24 või parem.

Võistlusel on 2 klassi:
U21 (noormehed) sündinud 2000. aastal ja hiljem (valged tiid, PBGL väljaku pikkus 6143 m / WBG väljaku pikkus 6003 m)
U21 (neiud) sündinud 2000. aastal ja hiljem (sinised tiid, PBGL väljaku pikkus 5390 m / WBG väljaku pikkus 5240 m)

Kvalifikatsioonis saab osaleda maksimaalselt 16 noormeest ja 8 neidu. 

Asetused tabelis (noormeestel 16 ja neidudel 8 kohta) selguvad kvalifikatsioonis saadud kohtade järgi. Kvalifikatsioonil mitte startimine, katkestamine või diskvalifitseerimine, tabelis kohta ei taga. Võistlusel mängitakse välja kõik kohad.

Võõrustav väljak

Pärnu Bay Golf Links on tõeline links-rada selle sõna parimas tähenduses – rannaäärne maariba, mille liivane pinnas ja aruheina murukate panevad proovile iga golfimängija võimed ja oskused.
Raja kujundasid arhitekt Lassi Pekka Tilander ja Mick McShane, kes on tuntud maailmakuulsate St. Andrews Links’ Castle Course and Kingsbarns Golf Links radade kujundajatena.

Pärnu Bay Golf Links on Baltimaade esimene links-tüüpi väljak, mis hõlmab nii avaraid edenemisalasid, liivaseid bunkereid kui ka mitmetasandilisi griine targale golfimängijale. Par-72 mänguraja pikkuseks on 4500 kuni 6200 meetrit.

Vaata rohkem infot siit

White Beach Golf on Pärnu lahe ilusaima ranna Valgeranna vahetus läheduses asub Pärnu maakonna esimene 18 rajaline golfiväljak White Beach Golf, mille on projekteerinud Kosti Kuronen. Selle links-tüüpi väljaku ehitust alustati sügisel 2002. Täismõõtmeline golfiväljak avati 1. juulil 2005.
Lisaks White Beach Golfi väljaku ääres looklevale Audru jõele võib sealt leida ka hulgaliselt tehisjärvesid ja tehiskuplid, mis toovad mängu põnevust ja pakuvad mängijaile silmailu.

Vaata lähemalt siit.

 

Sponsorid

Koostööpartnerid

Meediapartnerid

Noorgolfarite toetajad

Golf.ee

Tondi 84/3, Tallinn 11316
E-post info@golf.ee

Jälgi meie tegevusi: