Eesti Golfiportaal
Estonian Junior Open

Võistluse formaat

Estonian Junior Open võisteldakse 54 rajalilise (36-rajaline U12 ja U14 vanuseklassis) löögimängu formaadis Eesti lahtiste juuniorite meistritiitlitele ning eraldi arvestust peetakse Eesti meistrivõistluste raames. Võistlusel on 5 vanuseklassi poistele ja tüdrukutele. U21, U18 ja esmakordselt ka U16 vanuseklasside tulemuste alusel on võimalik koguda WAGR punkte.

 

Võõrustav väljak

Estonian Golf & Country Club’i maastik lookleb nii harmooniliselt mööda Läänemere rannikut ning Jägala jõe suudmeala, et kohalikud usuvad siinse rannikuala loomise juures olevat kõrgamaid jõude, kes oleks justkui planeerinud siia golfiväljakute rajamist.

Golfimängija saab Jõelähtmel nautida 18-rajalist võistlusväljakut Sea Course, mis üllatab imeliste vaadetega ning jahmatab mängijat maalilise merevaatega oma signatuur-rajal juba üsna mängu alguses – 3. rajal.

Sea Course’il mängivad olulist rolli tuul, vesi ja rough.Lisaks on Jõelähtmel pakkuda 9-rajaline links-tüüpi Stone Course, mis lookleb mööda muljetavaldavaid kivimeid ning ajaloolisi kaitsealasid. Väljakul leidub jääajast pärinevaid hiigelsuuri kive, mis jutustavad loo 5000-aastasest ajaloost.

Vaata lähemalt siit.

Galerii

Sponsorid

Koostööpartnerid

Meediapartnerid

Noorgolfarite toetajad