Eesti Golfiportaal

Golfiklubid

Eesti Golfi Liidu liikmeks on kümme golfiklubi:

Estonian Golf & Country Club egcc.ee

Asutatud: 2003

Liikmete arv: 594

Liikmemaks: 125 (täiskasvanud) | 50 (U15-U21) | 30 (U9-U14)

Klubi president: -

Klubi kapten: Janar Toomesso | 502 7231 | janar@arhitekt11.ee

Klubi sekretär: -

Estonian Tour Players Club estoniantour.ee

Asutatud: 2018

Liikmete arv: 18

Liikmemaks: 90 (täiskasvanud) | 50 (U23) | 10 (U12)

Klubi president: Marko Kaljuveer | markokaljuveer@gmail.com

Klubi sekretär: Peep Tammemäe | 522 4033 | peep.tammemae@estoniantour.ee

Niitvälja Golfiklubi niitvaljagolf.ee

Asutatud: 1998

Liikmete arv: 780

Liikmemaks: 100 (täiskasvanud) | 20 (noored kuni 21 a)

Klubi president: KT Aivar Riimets | aivar.riimets@niitvaljagolf.ee

Klubi kapten: Joel Rothberg | latberg@gmail.com

Klubi naiste kapten: Karin Mängel | 56 692 622 | karin@villeroy-boch.ee

Klubi sekretär: Merle Eenmaa | 505 8363 | merle@niitvaljagolf.ee  

Ojasaare Golfiklubi ojasaare.ee

Asutatud: 2017

Liikmete arv: 30

Liikmemaks: 65

Klubi president: Priit Jalasto | pjalasto@hotmail.com

Klubi kapten: Eigo Jaakma | 508 6435 | eigojaak@hotmail.com

Klubi sekretär: Kristjan Jaakma | krissjaakson@gmail.com

Otepää Golfiklubi ogk.ee

Asutatud: 2004

Liikmete arv: 242

Liikmemaks: 94 (täiskasvanud) | 51 (U18-25a) | 26 (kuni U18)

Klubi president: Kaido Maisvee | 502 6864 | kaido@maisvee.com

Klubi kapten: Viljar Pärnamäe | 53 022 550 | Viljar@pp2.ee

Klubi naiste kapten: Triinu Mägi | 505 4417 | triinu.magi@gmail.com

Klubi sekretär: Sander Maisvee | 59128080 | sekretar@ogk.ee

Rae Golfiklubi raegolf.ee

Asutatud: 2016

Liikmete arv: 278

Liikmemaks: 95 (täiskasvanud) | tasuta (kuni 21a)

Klubi president: Janno Sild | 501 7620 | janno.sild@gmail.com

Klubi kapten: Andres Kivivare | 55 580 585 | andres.kivivare@gmail.com

Klubi naiste kapten: Jana Raudvere | 514 5273 | jana.raudvere@gmail.com

Klubi sekretär: Tõnis Nõmmik | 516 9761 | tonis.nommik@mail.ee

Reval Golf Club

Asutatud: 2020

Liikmete arv: 42

Klubi president: Rasmus Reimo | rasmus@revalgolf.ee

Klubi kapten: Joel Mitt | kapten@revalgolf.ee

Klubi naiste kapten: Kristel Reimo | naiste-kapten@revalgolf.ee

Klubi sekretär: -

Instagram

Saaremaa Golf & Country Club saaregolf.ee

Asutatud: 2019

Liikmete arv: 153

Liikmemaks: puudub|HCP litsentsitasu* 50 (täiskasvanud) | 15 (13-21a) | 5 (kuni 12a) | * HCP-litsentsi saamiseks tuleb soetada väljakul mänguõigus

Klubi president: -

Klubi kapten: -

Klubi sekretär: Rein Raudsepp | rein.raudsepp@saaregolf.ee

Valgeranna Golfiklubi wbg.ee

Asutatud: 2002

Liikmete arv: 206

Liikmemaks: 100 (täiskasvanud) | 15 (17-21a) | tasuta (kuni 16a)

Klubi president: Peeter Prisk | 501 7848 | peeter.prisk@kinnisvaraekspert.ee

Klubi kapten: Toomas Teekel | 506 5202 | toomas.teekel@pinus.ee

Klubi naiste kapten: Margit Rits | 5101917 | margit.rits@gmail.com

Klubi sekretär: Viljar Kõiva | 510 4917 | viljar@wbg.ee

Sponsorid

Koostööpartnerid

Meediapartnerid

Noorgolfarite toetajad