Eesti Golfiportaal

Golfiklubid

Eesti Golfi Liidu liikmeks on seitse golfiklubi, kellele kõigile on antud EGA HCP pidamise õigus.

Estonian Golf & Country Club egcc.ee

Asutatud: 2003

Liikmete arv: 594

Liikmemaks: 125 (täiskasvanud) | 50 (U15-U21) | 30 (U9-U14)

Klubi president: Katre Kõvask | 511 5004 | president@egcc.ee  

Klubi kapten: Janar Toomesso | 502 7231 | kapten@egcc.ee

Niitvälja Golfiklubi niitvaljagolf.ee

Asutatud: 1998

Liikmete arv: 780

Liikmemaks: 100 (täiskasvanud) | 20 (noored kuni 21 a)

Klubi president: Veiko Meos | veiko25@gmail.com

Klubi kapten: Joel Rothberg | latberg@gmail.com

Klubi naiste kapten: Ulvi Ingver | ulvi.ingver@gmail.com

Klubi sekretär: Merle Eenmaa | 505 8363 | merle@niitvaljagolf.ee  

Ojasaare Golfiklubi ojasaare.ee

Asutatud: 2017

Liikmete arv: 30

Liikmemaks: 65

Klubi president: Rait Karus | 5561 3488 | rait.karus@gmail.com

Klubi kapten: Kristjan Jaakma | 5620 6022 | klubi@ojasaare.ee

Otepää Golfiklubi ogk.ee

Asutatud: 2004

Liikmete arv: 230

Liikmemaks: 94 (täiskasvanud) | 51 (U18-25a) | 26 (kuni U18)

Klubi president: Toomas Murulo | 511 2037 | toomas.murulo@kafeko.ee

Klubi kapten: Margo Liiv | 502 9145 | margo@logotooted.ee

Klubi naiste kapten: Reet Dalberg | 504 4916 | reet100@hot.ee

Klubi sekretär: Krista Zeik | 5912 8080 | sekretar@ogk.ee

Rae Golfiklubi golfx.ee

Asutatud: 2016

Liikmete arv: 278

Liikmemaks: 95 (täiskasvanud) | tasuta (kuni 21a)

Klubi president: Janno Sild | 501 7620 | janno.sild@gmail.com

Klubi kapten: Tõnis Nõmmik | 5169761 | tonis.nommik@mail.ee

Klubi naiste kapten: Anne Nõmmik | 53433752 | anne.nommik@mail.ee

Klubi sekretär: Tõnis Nõmmik | 5169761 | tonis.nommik@mail.ee

Saaremaa Golfiklubi saaregolf.ee

Asutatud: 1998

Liikmete arv: 134

Liikmemaks: 90 (täiskasvanud) | 50 (19-23a) | 25 (kuni 18a)

Klubi president: Ahti Niitsoo | ahti.niitsoo@laanegrupp.ee

Klubi kapten: Igor Leemet | igor@ehitusmees.ee

Klubi naiste kapten: Kaire Kastor | kaire.kastor@hotmail.com

Klubi sekretär: Tiiu Jõgi | klubi@saaregolf.ee | tiiujgi@gmail.com

Valgeranna Golfiklubi wbg.ee

Asutatud: 2002

Liikmete arv: 206

Liikmemaks: 100 (täiskasvanud) | 15 (17-21a) | tasuta (kuni 16a)

Klubi president: Peeter Prisk | 501 7848 | peeter.prisk@kinnisvaraekspert.ee

Klubi kapten: Toomas Teekel | 506 5202 | toomas.teekel@pinus.ee

Klubi naiste kapten: Margit Rits | 5101917 | margit.rits@gmail.com

Klubi sekretär: Viljar Kõiva | 510 4917 | viljar@wbg.ee

Sponsorid

Koostööpartnerid

Meediapartnerid

Noorgolfarite toetajad