Eesti mid-amatööride rajamängu meistrivõistlused

9.-11. juuni

Võistluse formaat

Eesti mid-amatööride rajamängu meistrivõistlused on mõeldud nii meestele, kui naistele, kes esimese võistluspäeva hommikuks on vähemalt 25-aastat vanad ning omavad Eesti kodakondsust.

Võistlus algab kvalikatsiooniringiga, mille järel 32 mees- ja 8 naismängijat saavad asetuse play-off tabelisse. Kõigile mängijatele on garanteeritud vähemalt kaks golfiringi.

Võistlus kuulub WAGR võistluste nimekirja.

Võõrustav väljak

Tallinnast ainult 30 kilomeetri kaugusel asuv väljak on kujunenud Eesti golfi sünonüümiks. 18-rajalist Park-väljakut iseloomustab eelkõige kaunis loodus, puhtad metsaalused, rohked veekogud, mis kõik kokku tagavad suurepärase golfielamuse. Meie jaoks on oluline nii väljaku kvaliteet kui ka see, et tippmängijatel oleks võimalus end proovile panna ning klubimängijad saaksid teha stressivaba ja innustava golfiringi.

Väljaku kroonijuveel on 15. rada Par 5, mis lõppeb saaregriinil. Niitvälja on olnud aastaid koduks Eesti meistrivõistlustele ja mitmetele teistele rahvusvahelistele võistlustele ning juba aastast 1993 toimuvale Baltikumi vanimale golfiturniirile Niitvälja Karikas, mille võitjatele jagatakse WAGRi (World Amateur Golf Ranking) edetabeli punkte. 

Koduleht

Galerii

Sponsorid

Koostööpartnerid

Meediapartnerid

Noorgolfarite toetajad

Golf.ee

Tondi 84/3, Tallinn 11316
E-post info@golf.ee

Jälgi meie tegevusi: