Eesti mid-amatööride rajamängu meistrivõistlused

7.-9. juuni | Saare Golf

Võistluse formaat

Eesti mid-amatööride rajamängu meistrivõistlused on mõeldud nii meestele, kui naistele, kes esimese võistluspäeva hommikuks on vähemalt 25-aastat vanad ning omavad Eesti kodakondsust.

Võistlus algab kvalikatsiooniringiga, mille järel 32 mees- ja 8 naismängijat saavad asetuse play-off tabelisse. Kõigile mängijatele on garanteeritud vähemalt kaks golfiringi.

Võistlus kuulub WAGR võistluste nimekirja.

Võõrustav väljak

Saaremaa Golfikeskus asub Kuressaare kesklinnast ja selle kordumatutest vaatamisväärsustest – linnusest, rannast ning spaadest – vaid veerandtunnise jalutuskäigu kaugusel. Golfiväljak avati täies ulatuses 2008. aasta augustis.
Täismõõtmelise 18-rajalise golfiväljaku projekteeris Soome mainekas golfiarhitekt Lassi Pekka Tilander, eesmärgiga luua rahvusvahelisteks turniirideks sobiv championship-tüüpi golfiväljak.

Saaremaa golfiväljak on 18 rajaline par 72, mille pikkus tagatiidelt mõõdetuna on 6310 meetrit. Väljaku ääres asub 2,6 hektari suurune driving range, mis võimaldab väljakul korraga harjutada kuni 30 golfihuvilisel. Harjutusalal on lisaks veel bunkrid ning griinid chippamiseks ja puttamiseks. Klubihoone vastas oleval harjutusalal asuvad ka kaks Par-3 rada, kus kõigil huvilistel on võimalik tasuta harjutada nii lähimängu, kui kogeda päris väljakul mängimise emotsioone.

Väljak avati esimese võistlusega 15.augustil 2008 aastal. Kolmeteistkümne hooaja jooksul on väljakust kujunenud üks kenamaid väljakuid Eestis. Praeguse väljaku seadistuse juures on kõikidel golfimängijatel, olenemata mängija tasemest, võimalik end proovile panna ning kogeda igal mänguringil elamust. Väljakul on selgitatud seitsmel korral Estonian Amateur Open võitjad ning ühel korral Eesti löögimängu meistrid.

Koduleht

Galerii

Suursponsorid

Sponsorid

Koostööpartnerid

Meediapartnerid

Noorgolfarite toetajad

Golf.ee

Tondi 84/3, Tallinn 11316
E-post info@golf.ee

Jälgi meie tegevusi: