Eesti Golfiportaal
Eesti klubidevahelised meistrivõistlused

22.-23. august, Otepää Golfikeskus

Võistluse formaat

Eesti klubide meistrivõistlustel selguvad klubide arvestuses meeste ja naiste arvestuse võitjad. Võistluse võitjad graveeritakse rändkarikatele.

Võitluse formaadiks on sellel aastal meestel esimesel päeval 3x foursome ja 4x individuaal löögimängu ning teisel päeval 3x fourballi ja 4x individuaal löögimängu. Naistel vastavalt 2x foursome ja 2x fourball löögimängu ja 4x individuaalset löögimängu.

 

Võõrustav väljak

Otepää Golfiväljak on täismõõtmeline PAR73 golfirada. Ühtlasi on see Eesti üks parimaid ja kvaliteetsemaid golfiradu. Meil saab proovida ka Põhjamaades haruharva esinevat PAR6 rada (10.rada), mis on golfimängijate jaoks eksootiline.

Alates 2018. hooajast oleme alustanud üleminekut kemikaalivabale muru hooldusele, teeme seda järk-järgult. Soovime pakkuda nii Teile kui Teie lähedastele Otepää Looduspargile sobivat keskkonda oma puhkehetkede veetmiseks.

Rajad 1-9 koos väikese klubimaja ja hooldushalliga avati mängijatele 2006. aasta suvel, rajad 10-18 koos klubihoonega valmisid 2007. aasta juulikuus. Projekteerimise eesmärk oli luua sportlikult huvitav väljak nii algajale kui elukutselisele golfimängijale. Igal rajal on võimalik mängida kindla tulemuse peale või riskida, üritades saavutada paremat tulemust. Selles ongi ju mängu mõte.

Väljaku koduleht 

Galerii

Sponsorid

Koostööpartnerid

Meediapartnerid

Noorgolfarite toetajad