Eesti Golfiportaal

2018

2018. aastal osalesid koondise liikmed järgmistel võistlustel:

3.-5. jaanuar FinnishGolf.com Open Jegers 6, Mattias Varjun T30 Tulemused Kokkuvõte
15.-17. veebruar Eesti talvised meistrivõistlused Teder 1 Tulemused Kokkuvõte
18.-21. aprill European Nations Cup (Sotogrande) Jegers ja Turba T57, Hellat T64, Mattias Varjun 68 Tulemused Kokkuvõte
25.-27.aprill Nordic League: Bravo Tours Open Aadusaar T40 Tulemused Kokkuvõte
28.-29. aprill Catmandoo Finnish Junior Tour 1. Invitational Jegers T5, Hellat T7, Mattias Varjun T21, Turba T23, Raukas T46, Markus Varjun 58 Tulemused Kokkuvõte
3.-5. mai Finnish Tour: Opening Nordcenter G&CC Turba T19, Mattias Varjun, T29, Palm (MC), Raukas (MC), Jegers (MC), Hellat (MC), Markus Varjun (MC) Tulemused Kokkuvõte
16.-18. mai Finnish Tour II: Vuosaari Golf Palm (MC), Mattias Varjun (MC), Markus Varjun (MC), Jegers ja Raukas (DQ) Tulemused Kokkuvõte
17.-19. mai Nordic League: Stora Hotellet Bryggan Fjällbacka Open Suursalu (MC), Aadusaar (MC) Tulemused Kokkuvõte
23.-25. mai Nordic League: Pärnu Bay Golf Links Challenge Hellat T34, Aadusaar T40, Suursalu (MC), Palm (MC) Tulemused Kokkuvõte
26.-27. mai Estonian Amateur Championship Hellat 3, Jegers T5, Turba T8, Raukas T8, Markus Varjun T29, Adul (MC), Soe (MC) Tulemused Kokkuvõte
29.-31. mai U.S. Kids Golf: European Championship Teder 7 Tulemused Kokkuvõte
31. mai-2. juuni German Boys Championship Turba 100 Tulemused Kokkuvõte
7.-9. juuni Finnish Tour IV: Peuramaa Raukas (MC), Jegers (MC) Tulemused Kokkuvõte
9.-10. juuni Estonian Ladies Matchplay Open Adul (1/4) Tulemused Kokkuvõte
8.-11. juuni Estonian Matchplay Open Hellat 1, Markus Varjun 2, Raukas 3, Jegers 4, Palm (1/4),  Turba (1/4), Teder (1/8) Tulemused Kokkuvõte
8.-10. juuni PGA Championship hosted by Ingelsta Kalkon Aadusaar T11, Suursalu 51 Tulemused Kokkuvõte
14.-16. juuni Finnish Tour NRG Open 2018 Jegers T34, Raukas T34 Tulemused Kokkuvõte
16.-17. juuni Tallinna lahtised meistrivõistlused Turba 1, Teder 3 Tulemused Kokkuvõte
19.-21. juuni Estonian Junior Open Turba 1, Teder 1, Jegers 2, Adul 6, Markus Varjun (DQ) Tulemused Kokkuvõte
19.-21. juuni Nordic League: Gamle Fredrikstad Open Aadusaar (T24), Suursalu (MC) Tulemused Kokkuvõte
18.-23. juuni The Amateur Championship Hellat T96 Tulemused Kokkuvõte
27.-30. juuni European Championship Hellat T72 Tulemused Kokkuvõte
27.-29. juuni Finnish International Junior Championship Soe 18 Tulemused Kokkuvõte
28.-30. juuni Swedish Open Match Play Championship Suursalu (1/16) Tulemused Kokkuvõte
6.-8. juuli Niitvälja karikas PRO: Aadusaar T4, Suursalu 9
Mehed: Raukas 5, Hellat T6, Turba T6, Mattias Varjun T8, Jegers T8, Markus Varjun 14
Naised: Soe 5
Tulemused 
Tulemused 
Kokkuvõte
9.-11. juuli Lithuanian Junior Open Teder 1 Tulemused Kokkuvõte
11.-14. juuli European Team Championship, Division B Meeskondlik: 8.koht
Individuaalselt: Jegers 13, Hellat 15, Turba 20, Raukas 35, Markus Varjun 38, Mattias Varjun 39
Tulemused Kokkuvõte
18.-21. juuli Dutch Junior Open Mattias Varjun T11, Raukas T21, Hellat T40, Jegers MC  Tulemused Kokkuvõte
24.-27. juuli Carris Trophy Turba (MC), Jegers (MC) Tulemused Kokkuvõte
26.-28. juuli European Young Masters Markus Varjun 43, Soe 44 Tulemused Kokkuvõte
1.-3. august Nordic League: Made in Denmark Qualifier Aadusaar (MC) Tulemused Kokkuvõte
2.-5. august Global Junior Golf: Swedish Junior Classics Mattias Varjun 2, Jegers T5, Raukas T9, Markus Varjun T26 Tulemused Kokkuvõte
7.-9. august Latvian Junior Open Teder 1, Soe 2, Adul 4 Tulemused Kokkuvõte
8.-10.august Nordic League: OnePartnerGroup Open Aadusaar (MC), Suursalu (MC) Tulemused Kokkuvõte
10.-12. august Lithuanian Open Markus Varjun 4, Raukas 7 Tulemused Kokkuvõte
14.-19. august The Boys Amateur Championship Jegers (MC), Mattias Varjun (MC), Hellat (MC), Turba (MC) Tulemused Kokkuvõte
16.-18. august U.S. Kids Golf, Venice Open Teder 2 Tulemused Kokkuvõte
17.-19. august Latvian Open Raukas 3, Palm 4,  Markus Varjun T15 Tulemused Kokkuvõte
24.-26. august Finnish Amateur Championship Raukas (T16), Jegers (T16), Hellat (MC), Mattias Varjun (MC), Turba (MC),  Markus Varjun (MC) Tulemused Kokkuvõte
30. august-1. september Nordic League: Timberwise Finnish Open Suursalu (MC), Aadusaar (MC) Tulemused Kokkuvõte
31. august-2. september Eesti meistrivõistlused Mehed: Hellat 1, Turba 2, Markus Varjun 4, Palm 5, Teder 6, Mattias Varjun 7, Raukas (T8), Jegers (T8)
Naised: Soe 2, Adul 4
Tulemused Kokkuvõte
5.-8. september World Amateur Championship / Eisenhover Trophy Meeskondilik: T39
Individuaalselt: Turba T82, Hellat T106, Jegers T131
Tulemused 
Tulemused 
Kokkuvõte
6.-8. september Nordic League: Bråviken Open Aadusaar (MC), Suursalu (MC) Tulemused Kokkuvõte
12.-14. september Nordic League: Tinderbox Charity Challenge Aadusaar (MC), Suursalu (MC) Tulemused Kokkuvõte
13.-15. september Finnish Tour: Vierumäki final Hellat (T38), Turba (MC), Mattias Varjun (MC) Tulemused Kokkuvõte
18.-20. september Nordic Junior Team Matches Meeskondlikult 3, (Hellat, Jegers, Mattias Varjun, Teder) Tulemused Kokkuvõte
22.-23. september Finnish Junior Tour Qualification Mehed: Teder T2
Naised: Soe 1, Adul 3
Tulemused 
Tulemused
 
Kokkuvõte
25.-27. september Nordic League: Ekerum Öland Masters Aadusaar T19 Tulemused Kokkuvõte
25.-27. september European Men’s Club Trophy Teder T57 Tulemused Kokkuvõte
28.-29. september Finnish Tour Qualification Palm T22 Tulemused Kokkuvõte
11.-12. oktoober Nordic League Qualification Aadusaar T6, Palm T68 Tulemused Kokkuvõte
26.-28. oktoober

Sotogrande International Young Talents Trophy

Adul (MC) Tulemused Kokkuvõte
13.-14. detsember The Gecko Tour: Lauro Golf Teder T19 Tulemused Kokkuvõte
28.-30. detsember Orlando Amateur International Hellat (MC) Tulemused Kokkuvõte
 

Sponsorid

Koostööpartnerid

Meediapartnerid

Noorgolfarite toetajad