Estonian Match Play Open

7.-9. juuni | Saare Golf

Võistluse formaat

Estonian Match Play Open on rahvusvaheline meistrivõistlus kõigile mees- ja naisgolfimängijatele. Estonian Match Play Open meistrid selguvad rajamängu võistluse järel.

Võistlus algab kvalifkatsiooni ringiga, mille järel 28 meesmängijat ja 8 naismängijat saavad asetuse play-off tabelisse. Kõigile mängijatele on garanteeritud minimaalselt kaks ringi golfi.

Võistlusele on oodatud ka professionaalsed ja mitteamatöörmängijad.

Võistlus kuulub WAGR võistluste nimekirja.

Võõrustav väljak

Saaremaa Golfikeskus asub Kuressaare kesklinnast ja selle kordumatutest vaatamisväärsustest – linnusest, rannast ning spaadest – vaid veerandtunnise jalutuskäigu kaugusel. Golfiväljak avati täies ulatuses 2008. aasta augustis.
Täismõõtmelise 18-rajalise golfiväljaku projekteeris Soome mainekas golfiarhitekt Lassi Pekka Tilander, eesmärgiga luua rahvusvahelisteks turniirideks sobiv championship-tüüpi golfiväljak.

Saaremaa golfiväljak on 18 rajaline par 72, mille pikkus tagatiidelt mõõdetuna on 6310 meetrit. Väljaku ääres asub 2,6 hektari suurune driving range, mis võimaldab väljakul korraga harjutada kuni 30 golfihuvilisel. Harjutusalal on lisaks veel bunkrid ning griinid chippamiseks ja puttamiseks. Klubihoone vastas oleval harjutusalal asuvad ka kaks Par-3 rada, kus kõigil huvilistel on võimalik tasuta harjutada nii lähimängu, kui kogeda päris väljakul mängimise emotsioone.

Väljak avati esimese võistlusega 15.augustil 2008 aastal. Kolmeteistkümne hooaja jooksul on väljakust kujunenud üks kenamaid väljakuid Eestis. Praeguse väljaku seadistuse juures on kõikidel golfimängijatel, olenemata mängija tasemest, võimalik end proovile panna ning kogeda igal mänguringil elamust. Väljakul on selgitatud seitsmel korral Estonian Amateur Open võitjad ning ühel korral Eesti löögimängu meistrid.

Koduleht

Galerii

Suursponsorid

Sponsorid

Koostööpartnerid

Meediapartnerid

Noorgolfarite toetajad

Golf.ee

Tondi 84/3, Tallinn 11316
E-post info@golf.ee

Jälgi meie tegevusi: