Eesti Golfiportaal
Estonian Match Play Open

14.-16. juuni, Pärnu Bay

Võistluse formaat

Estonian Match Play Open on rahvusvaheline meistrivõistlus kõigile mees- ja naisgolfimängijatele. Estonian Match Play Open meistrid selguvad rajamängu võistluse järel 14.-16. juunil.

Võistlus algab reede hommikul kvalifkatsiooni ringiga, mille järel 32 parimat meesmängijat ja 8 naismängijat saavad asetuse play-off tabelisse. Kõik mängijad, kes põhivõistlusele ei kvalifitseeru saavad kaasa lüüa laupäeval-pühapäeval toimuval lisavõistlusel.

Võistlusele on oodatud ka professionaalsed ja mitteamatöörmängijad.

Võistlus kuulub WAGR võistluste nimekirja.

Võõrustav väljak

Pärnu Bay Golf Links on tõeline links-rada selle sõna parimas tähenduses – rannaäärne maariba, mille liivane pinnas ja aruheina murukate panevad proovile iga golfimängija võimed ja oskused.
Raja kujundasid arhitekt Lassi Pekka Tilander ja Mick McShane, kes on tuntud maailmakuulsate St. Andrews Links’ Castle Course and Kingsbarns Golf Links radade kujundajatena.

Pärnu Bay Golf Links on Baltimaade esimene links-tüüpi väljak, mis hõlmab nii avaraid edenemisalasid, liivaseid bunkereid kui ka mitmetasandilisi griine targale golfimängijale. Par-72 mänguraja pikkuseks on 4500 kuni 6200 meetrit.

Vaata rohkem infot siit.

Galerii

Sponsorid

Koostööpartnerid

Meediapartnerid

Noorgolfarite toetajad