Hispaanias algab Mid-Am tiimide EM

Foto: EGL

Emporda golfiklubi Barcelona lähedal võõrustab sel nädalal mid-amatööride võistkondlike Euroopa meistrivõistlusi. Meeskondi asub starti 15 ning nende seas ka Eesti meeskond koosseisus Mattias Varjun (Niitvälja Golfiklubi), Martin Järve, Kristo Tullus ja Silver Jung (kõik Rae Golfiklubi). Eelmisel aastal peeti võistlus esmakordselt ning tol korral naases Eesti 13. kohaga.

Väljak ei ole sugugi kerget killast ning väike kirjeldus oludest kohapealt: „Palju on vett ja muid takistusi, palli mängus hoidmiseks ei saa alati draiverit kasutada. Peab hästi lööma, et saaks üldse normaalseid birdie putte. Par-5 radu on ainult kolm ja need on kõik keerukad. Griinid on suurte kalletega ja paljude eri tasandite ja osadega. Saab lipud ilusti kuskile künka otsa ja bunkri taha panna.“

Kahel esimesel päeval mängitakse löögimängu ning seejärel kaks viimast päeva mängitakse rajamänge nn neljastes blokkides: kohtadele 1-4, 5-8 jne. Iga päev läheb meeskonna arvestusse kolm löögimängu tulemust.

Eestlaste avapäeva tii-ajad:

12:35 Kristo Tullus
13:25 Silver Jung
14:15 Martin Järve
15:05 Mattias Varjun

Jälgi tulemusi