Täna algasid Eestis seeniorite meeskondlikud Euroopa meistrivõistlused

Foto: EGL

Estonian Golf & Country Club võõrustab sel nädalal seeniorite meeskondlike Euroopa meistrivõistlusi, kus kaasa löömas 23 riiki nende seas ka Eesti meeskond. Võistluse avalöögi esimeselt tiilt tegi täna Eesti koondise mängiv kapten Gunnar Kobin (fotol) ning lisaks temale kuuluvad tiimi Taavi Truusa (mõlemad Estonian Golf & Country Club), Raivo Velsberg (Reval Golf Club), Rasmus Kivila (Niitvälja Golfiklubi) ja Benno Maaring ning Toomas Tamme (mõlemad Tartu Golfiklubi). Jälgi tulemusi 

Kahel esimesel päeval mängitakse löögimängu osa, kus iga meeskonna kuuest tulemusest läheb viis arvesse ning seejärel jätkatakse match play osaga, kus selgitakse gruppide kaupa välja kohti 1-8, 9-16 ja 17-23. Tiitlikaitsjana asub võistlustulle Saksamaa ning kohal on ka eelmise aasta hõbe Prantsusmaa, kelle koosseisus on 1998. aasta jalgpalli maailmameister Alain Boghossian.

Võistluse avapäeval on juba löödud ka üks hole in one, mille autoriks Sloveenia koondise mängija Andrej Kralj. Hea sooritus sündis 17ndal rajal.