11. Estonian Amateur Open Kuressaares

Screen Shot 2015-05-25 at 12.25.43 PM
Sel nädalavahetusel toimuvad Kuressaares juba 11.korda Eesti lahtised mv-sed golfis. Saaremaal võistlevad 29. – 31.mail golfimängijad 8 riigist, registeerinuid on hetkel 83 mängijat. Kohal on kogu Eesti paremik eesotsas valitseva Eesti löögimängu meistri Egeti Liivi ja rajamängu meistri Martin Järvega.

Kõige parema HCP -ga mängija on Teemu Toivonen Soomest, tema hcp on +2,7. Kokku on + hcp mängijaid 13, mis on viimaste aastate parim näitaja.

Eesti üks tippvõistlusi peetakse Saare Golfi väljakul, mis eelmisel aastal valiti parimaks golfiväljakuks Eestis ja parimaks greennkeeperiks nimetati Andrus Sepa. ” Ühtlaste ja kiirete griinide saavutamiseks on Saare Golfi hooldemeeskonnal töövahendiks Eestis unikaalne ja spetsiaalselt griinide rullimiseks mõeldud masin. Lisaks on eelnevatel aastatel uuendatud ka ülejäänud masinaparki, mis peegeldab juba ka väljaku kvaliteedis,” sõnas Saare Golfi väljaku juht Marko Kaldoja.

Eesti Golfi Liit ootab kõiki golfisõpru Kuressaarde, et üheskoos kaasa elada 2015.aasta esimesele tiitlivõistlustlusele Eestis.