23. Eesti meistrivõistlused löögimängus 26-28. august EGCC’s

EGL_EMV_Loogimangus2016-Porsche_538x318

Juba homme reede hommikul algavad Jõelähtmel 23. Eesti meistrivõistlused löögimängus. Võistlusest teeb ülekande reedel kell 8:00-14:00 ja pühapäeval kell 12:00-18:00 Delfi TV. Võistlust kommenteeridad Tarmo Paju, Hanno Kross, Torel Neider. Sõna tuleb ütleb sekka ka peakohtunik Sander Vallaots. Eesti Golfi Liidu president Marko Kaljuveer teeb võistlusest kokkuvõte Kanal 12’s  esmaspäeval kanal 12’st kell 21:30.

Tiitlit on tulnud kaitsma neljakordne Eesti meister Annika Meos ja Sander Aadusaar. Tõenäoliselt oma viimaseid Eesti meistrivõistlusi mängivad ka golfiõpetajateks pürgivad Hanna-Maria Tammo ja Egeti Liiv. Tiitlit on tulnud püüdma ka USA’s resideeruv Kadi Hilpus Meldrum. Võistlejatele tuleb kaasa elama ka neljakordne Eesti meister Mari Suursalu.

Kohtunikud annavad mängijatele teada, et suure tähelepanu all on pace of play. Täna on muidugi hilja mängijatele soovitada R&A pace of play manuali mängija sektsiooni lugemist, aga kellel huvi siis selle leiab siit

Kohtunik Rein Raudsepp soovitab mängida rajal, sest eksimine võib automaatselt tähendada kadnud palli. Rough on jäme ja väljak märg.

  • Restoran avatud alates kell 7
  • Range ja caddiemaster avatud alates 6:30