Aadusaare -11 andis 22. koha jagamise

Foto: alpstour.com

Sander Aadusaar mängis ühe parima kolme päeva skoori, kuid sellest paraku piisas 22. koha jagamiseks Alps Touri etapil, mis peeti Hispaanias. Mänguringid 69, 68, 68 tõid koju 557,51 eurot. Omaette klassist oli kõigi jaoks sel korral, oma kolmandal Alps Touri võistlusel, hollandlane Kiet Van der Weele, kes sai kirja lausa -22 (65, 64, 65). Põhjust väga headest tulemust tuleb otsida tavapärasest lühemast ja veidi eksimuste sõbralikust väljakust. Tulemused 

Eelmisel aastal võistles hollandlane veel amatööride seas ning aitas Hollandi koondisel alistada tiimide EMil 9.-16. koha mängudes just Eesti koondise (tõsi ise ta kaotas tol päeval, kuid oli turniiril üks hollandlaste parimaid – toim) ja saadi lõpuks meeskondlikult üheksanda koha. Eelmisel aastal Hollandi amatööride meistrivõistlustel hõbeda võitnud Van der Weele teenis võiduga 5800 eurot ning tõusis Alps Touri hooaja edetabelis teiseks, hispaanlase Quim Vidali järgi. Samas, kahest seni mängitud turniiril ei läbinud hollandlane ühel juhul cut’i ja ei pääsenud eelmisel aastal ka amatööride maailmameistrivõistluste Hollandi kolme liikmelisse tiimi. Golf on kord selline üles-alla mäng.

Aadusaar asub kolme turniir järel 38. positsioonil, olles samuti läbinud kahel korral cut’i. Järgmine kord mängitakse Austrias. 11.-13.mail peetakse Gösser Openi nime kandev turniir Austrias, Grazi lähedal asuval väljakul.