Aadusaarel jäi Challenge Touri etapil cut’ist puudu üks löök

Foto: Joosep Martinson

Kuue aastase vaheaja järel Challenge Touri stardi teinud Sander Aadusaarel jäi otsustavatele päevadele pääsemist puudu vaid üks löök. Vierumäkil toimuval võistlusel oli Sandri mänguringid 71 ja 69 (kokku -2). Tulemused 

Sandri enda sõnul oli see võistlus hooaja tipphetkeks ning hea oli ennast sellises seltskonnas proovile panna, et aru saada, mis tase DP World Touri teise taseme võistlusel reaalselt on ja kus ta ise võrreldes selle seltskonnaga on. Mõlema päeva start oli veidi raske, kuna avapäeval lipsas avarajal (Sander alustas 10. rajalt) sisse trahvivaba double-bogey ning teisel päeval tuli nelja esimese raja peale sisse kaks bogey. Ometi pärast 127 meetri pealt sisse löödud eaglet teisel ringil ja paari rajapärast lisandunud birdiet, püsis Aadusaar kohal, mis viinuks ta cut’ist läbi. Kahjuks lipsas lõpu eel sisse veel üks bogey ning nii tuli seekord leppida sel turniiril kahe päevaga.

Lisaks Alps Touri etappidele ootab Aadusaart ees veel DP World Touri Q-School sel aastal, kus avaetappi mängib ta 19.-22. september Bogogno väljakul.

Valitseva Eesti meistri caddieks sel turniiril oli Mark Suursalu, kes ise osalenud mängijana ühel korral Challenge Touri etapil ja kahel korral European Touri etapil.