Adrian Otaegui viies võit tuuril

31-aastane hispaanlane tegi veatu viimase ringi DP World Touri Hiina etapil ning näpsas konkurentide ees napi võidu. Lõpuks kolme ringiliseks Volvo China Openi (vihma ja äikese tõttu katkestati kolmas päev) võitjaks kroonitud Otaegui kogutulem oli -18 (67, 66, 65). Seejuures tegi hispaanlane kolme päeva peale vaid ühe bogey, mis sündis teise ringi viimasel rajal. Ühe löögiga kaotas talle itaallane Guido Migliozzi, kes tegi saatusliku eksimuse eelviimasel rajal. Enne viimast päeva juhtinud rootslane Sebastian Söderberg, kes omas näiteks Otaegui ees viielöögilist edu, alustas päeva kohe närvilise bogey’ga ning viimasel rajal kolme putiga tehtud double-bogey jättis ta kolmandat kohta jagama, kaks lööki võitjast maas. Tulemused 

Viimati maitses Otaegui võidurõõmu 2022. aasta oktoobris, kui võit tuli kodumaal peetud Andalucia Mastersi etapil. Esimene võit pärineb tal aga juba aastast 2017.

Hiina etapiga lõppes Asian Swing osavõistlus ning selle võidu noppis Söderberg, kuna oli teine nii Indias kui Jaapanis, millele lisaks ka kolmas koht Hiinas. Võiduga kaasnes tšekk 200 000 dollari peale ning kutse ülejärgmisel nädalal toimuvale PGA Championshipile. Asian Swingi teise-kolmanda koha said Keita Nakajima ja Adrian Otaegui, kes teenisid samuti kutse aasta teisele major turniirile, mis peetakse Valhalla golfiklubis. DP World Tour jätkub pärast PGA Championshipi nädal hiljem Belgias, kus peetakse Soudal Open.