Adul võistles keerulistes oludes

USA idarannikul, Prospect Bay golfiväljakul peeti kahepäevane golfiturniir, kus eestlastest osales Anete Liis Adul. Väga keerulistes oludes peetud turniiri võitja tulemus jäi tagasihoidlik +13, Aduli kolme päeva skoor +21 (81, 76, 84) andis seekord 21. koha. Eriti head meelt tegi Adulile avapäeval mängitud teine ring, kus selle ringi parimale kaotas Adul vaid ühe löögiga. Lisaks tuulele tegi võistluse raskeks fairway sisuline puudumine. Tulemused

Mängija enda kommentaar pärast kolmandat ringi: „Olen enda teise ringi üle õnnelik. Lõin palli hästi ja päästsin lähimänguga palju. Esimene ring oli okei aga kuna tuul oli väga tugev, siis paljudel radadel ei ulatanud peale lüüa. Viimane ring tõusis tuul veel rohkem ja kahjuks ei saanud hästi hakkama. Väljak oli kehvas korras aga siit saab ainult paremuse poole.“

Võistkondlikult sai Farleigh Dickinson seitsmenda koha. Järgmisel korral mängib Aduli koduülikool juba oma konverentsi võidule. NEC Championshipi turniir saab toimuma 20-22.aprill Floridas, Daytona Beach LPGA International golfiväljakul.