Aduli ülikool tagas turniirivõiduga pääsu NCAA Regionalsile

Anete Liis Adulist sai täna Eesti esimene golfimängija, kes aidanud oma võistkonna NCAA I divisjoni Regionalsi turniirile. NCAA Regionalsile pääsu tagas Fairleigh Dickinsoni ülikoolile NEC Championshipi võit. Eesti koondislase enda mänguringid olid kolmel päeval 76, 78, 80 (kogutulem +18), mis andis kokku individuaalses edetabelis kaheksanda koha jagamise. Individuaalselt aga hõivasid edetabeli kaks parimat positsiooni Aduli võistkonnakaaslased Julia Warke (+8) ja Victoria Schroedl (+9). Võistkondlikult aga edestati lähimat konkurenti lausa 41 löögiga ehk mäekõrgune ülekaal teiseks jäänud Sacred Heart University ees. Tulemused

NCAA Regional turniire peetakse neljas kohas, igas ühes 18 ülikooli ning kuus parimat igast Regional turniirilt pääseb finaalturniirile, mis peetakse 21.-26.maini Grayhawk Golf Clubis.

Mängija enda kommentaar turniirile: “Jäin üleüldiselt rahule, sest esimene conference siiski ning mängisin esimesed kaks ringi hästi ja täna eksisin kahel rajal. Üleüldiselt oli mäng hea.”

Esimese eestlasena mängis Mari Suursalu II divisjoni Regionalsi turniiri 2007. aasta kevadel. Suursalu oli küll oma võistkonna parim ja sai individuaalselt neljanda koha (ringid 76, 76 ja 75), kuid Central Oklahoma ülikool pidi leppima viienda kohaga ja finaalturniirile ei pääsenud. Suursalu ainsaks jäänud USA aastat jäi siiski kaunistama üks turniirivõit ja kaks teist kohta individuaalselt ning ta nimetati ära ka All-America listis