Bauroc AS ja Eesti Golfi Liit on sõlminud koostöölepingu

Hea meel on tõdeda, et Eesti Golfi Liidu toetajate ring pidevalt suureneb. Meiega on liitunud Bauroc AS, kellega koostöö sai alguse eelmisel aastal. Baurocist saab Mid-amatööride rajamängu võistluse peasponsor, mis toimub juba käesoleval nädalavahetusel Pärnus. „Rajamäng, mis aastaid on varjusurmas olnud Eestis, näitab hetkel märke, et tegelikult on põhjused mujal, kui mängijate soovis mitte osaleda. Käesoleval aastal osaleb kogunisti 120 mängijat kuues võistlusklassis ja kõige suurem on loomulikult meeste mid-amatööride võistlusklass, kus võistlustulle asub 42 mängijat,“ sõnas Eesti Golfi Liidu peasekretär Kristo Raudam.
Bauroc AS juhatuse esimehe Ivar Sikk sõnul on allkirjastanud leping aluseks senisest laiapõhjalisemale koostööle. „Golfi harrastajate arv Eestis on tõusutrendis ja tegemist on üha enam populaarsust koguva alaga ka noorte ja laste hulgas. Koostöölepingu üheks väljundiks on Mid-amatööride rajamängu meistrivõistluste toetamine. Tegemist saab olema kindlasti suurepärase võistlusega Pärnu Bay väljakul“, lisab Sikk.
Bauroc AS tegutseb ehitusmaterjalide sektoris olles Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja. Ettevõtte tootevalikusse kuuluvad bauroc plokitooted, armeeritud sillused, lae- ja seinapaneelid ning kuivsegud ja tarvikud toodete paigaldamiseks. Ettevõte turustab oma tooteid lisaks Eestile veel kokku 10 välisriigis.