Carl Hellat võistleb The Junior Openil Šotimaal

16. aastased golfi tulevikutähed rekordiliselt 80 riigist võistlevad vahetult enne Briti Openit The Junior Openil Kilmarnockis, Šotimaal.

Eestit esindab 144 mängija seas TEAM 2020 liige, eelmise aasta parim juunior ja Eesti mv-ste hõbemedalivõitja Carl Hellat.

Noori tervitas võistluste eel eelmise aasta Briti Openi meister Zach Johnson ( USA ) ja 2011. aasta meister Darren Clarke ( Põhja- Iirimaa ). Briti Junior Open annab noortele hea võimaluse mängida omaealiste tippseltskonnas ja kohtuda golfimaailma suurnimedega. Võistlusest on osa võtnud Rory McIlroy, Jordan Spieth, Sergio Garcia jpt.

Euroopa Ryder Cupi kapten Paul McGinley: ” Noortel on täna suurepärane võimalus reisida ja näha kohapeal The Openit. Siin nad mõistavad, mida see võistlus endast kujutab. Loodetavasti annab see neile kõva energia ja motivatsiooni, et veelgi tugevamalt treenida, et ise ühel heal päeval tagasi tulla ja võistelda The Openil.”

Carl Hellati tulemus on kahe päeva järel +14 lööki, millega ta tegi cut-i ja jagab 38 kohta. Tema mänguringid 83 ja 77 lööki. Edasi pääsesid 81 paremat.

unspecified-23

TEAM 2020 ja Eesti Golfi Liidu toetajad:

Team 2020 toetajate logod