EAS-i ja Eesti Golfi Liidu eestvedamisel Eesti golfi tutvustus Rootsis

IMG_2184IMG_2177

8.päeva jooksul tutvustavad Eesti suuremad golfiklubid Stockholmi ümbruskonnas rootslastele golfi mängimise võimalusi Eestis.

EAS-i ja Eesti Golfi Liidu organiseerimisel tutvustavad EGCC, Niitvälja, Pärnu Bay Golf Linksi  (Tahkuranna), Saare Golf ja Pärnu White Beachi (Valgeranna) ning Otepää golfiklubi Stockholmi lähistel Eesti golfi. Eesmärk on reklaamida rootslastele meie suurepäraseid väljakuid ning tuua Euroopa ühe juhtiva golfiriigi mängijaid rohkem Eesti golfiväljakutele. Kui seni tuleb golfituriste kõige rohkem Soomest, siis järgnevatel aastatel soovime näha mängijaid ka Rootsist.

Rootsi tuuril on golfiklubides väljas PAR 19 telk,  mis on neil päevil Eesti golfi saatkond. Rootsi tuuri reklaamüritusel jagame auhindadena välja Eesti golfipassi, kus on lähemalt kirjas meie suuremad 18 rajalised väljakud.

Rootslased saavad osaleda ka loteriil ja võita golfireis Eestisse, mis sisaldab nelja inimese mänguõigust 4 päeva jooksul ning reisi-, söögi- ja majutuskulude katmist EAS-i poolt.

Neile kontaktidele edastame kord kvartalis infokirja Eesti golfiuudistega.

Kampaania ajal külastame Brollsta GK, Arlandastad GK, Österakers GK, Kungsängen GK, Drottningholms GK, Riksten GK ja Lindö GK.

IMG_2186IMG_2189IMG_2187