Eesti Golf 20 konverentsi kokkuvõte

Eesti Golfi Liit tänab kõiki toetajaid, kes aitasid korraldada Eesti esimest golfikonverentsi. Suurimad tänud Tallinna Noorsoo- ja Spordiamet, Krediidiinfo, Ekspress Grupp, Broadline, Division ja paljud teised. Täname ka 150 golfisõpra, kes leidis neljapäevasele päeval aega konverenstsile tulla ja veel teist 395 kes osalesid konverentsil webi vahendusel tänu DelfiTV ülekandele.

Konverentsil langetati katteloori Tallinna Linnaväljakult Kadarik ja Tüür arhitektibüroo ning arhitekt Jeff Howesi poolt. Golfi populariseerimisest ning Linnaväljaku rajamise olulisusest rääkis Duncan Weir. Golfi infrastruktuurist ja sellega seotud tehingutest rääkisid Lodewijk Klootwijk, Monika Kallas, Kelli Jerome. Eesti esimese GEO sertifikaadi sai Estonian Golf & Country Club.

Päeva teises pooles toimunud töötubadest on võimalik video vahendusel jälgida vaid Duncan Weiri ettekannet teemal Golfi populariseerimine. Teised töötoad olid kohaletulnutele privileegiks. Eriti menukas oli Tony Benneti, Mari Suursalu ja Arvi Mägini poolt veetud Golfitreeningute olulisus.

Päev lõppes Richard Roodeni, Ago Õispuu ja Arti Otsa vestlusringiga, kus selgus, et esimene golfiväljak Eestis ei olnud sugugi Niitvälja. Tegu oli inglaste poolt 1931.a. rajatud parkväljakuga Kohtla-Nõmmel.

Konverentsi on Sul võimalik järelvaadata Delfist SIIN

Pildid konverentsi päevast tegi Urmas Kamdron ja neid on võimalik vaadata SIIN

Pressiteate kajastused:

Eesti Päevaleht

ETV spordisaade

Delfi

ETV spordiportaal

Postimees

Golf20_403x403