Eesti Golfi Liidu ametlikuks veepartneriks saab Aura vesi

Eesti Golfi Liit ja A. Le Coq AS sõlmisid kaheaastase koostöölepingu, mille kohaselt saab Aura kaubamärgist ametlik Eesti Golfi Liidu veepartner ning golfarid leiavad Aura vett kõikidel suvistel golfiliidu egiidi all korraldatavatel võistlustel.

Eesti Golfi Liidu presidendi Erki Möldri sõnul on igale spordi katusorganisatsioonile ala arendamiseks heade koostööpartnerite tugi väga tähtis ning annab võimalused korraldada võimalikult heal korralduslikul tasemel võistlused golfiliidu egiidi all.

„Hea meel on, et hoolimata keerulistest aegadest maailmas, leidub firmasid, kes soovivad panustada sporti. Seega kogu golfi üldsuse poolt teeme sügava kummarduse kõigile toetajatele, kes on jätkamas golfiliidu toetajatena sel aastal või on lähitulevikus lisandumas,“ lisas Mölder.

AS A. Le Coqi turundusjuht Katrin Vernik sõnas lepingu sõlmimisel: „Golf ja Aura vesi seisavad ühtsete väärtuste eest milleks on liikumine, naturaalne loodus ja puhas keskkond, mistõttu sündis koostöömõte golfiliiduga meil orgaaniliselt. Kuna golf on eestlaste seas armastatud ajaveetmis võimalus, mille käigus läbitakse värskes õhus mitmeid kilomeetreid, on oluline selle käigus ohtralt vett tarbida. Meie panus golfiharrastaja toetuseks on just puhas ja armastatud Aura vesi, mis pärineb sügavalt Lõuna-Eesti puutumatust maapõuest, kus looduslikud mineraalid on miljonite aastate jooksul puhast põhjavett rikastanud.“