Eesti Golfi Liidu suurte otsuste nädal

Eesti Golfi Liidul oli väga töökas kohtumiste ja koosolekute nädal.

Esmaspäeval kohtusid president Marko Kaljuveer ja peasekretär Piret Sepp Eesti viimaste aastate parima mängija Egeti Liiviga ja arutati tema sportlaskarjääri ja edasisi tulevikuplaane. Egeti Liiv

Järgmine, 2016 hooaeg jääb Egetile viimaseks amatöörsportlase aastaks. Egeti soov on õppida treeneriks ja alustada uut karjääri golfiõpetaja ametis. Eesti golf vajab Egeti suuri teadmisi ja EGL aitab 2012 ja 2014 aasta Eesti löögimängu meistrit tema uute eesmärkide saavutamisel. Samas loodame ka, et Egeti teeb suurepärase sportliku aasta.

Teisipäeval arutati Eesti Golfi Väljakute Ühenduse  ( EGVÜ ) ja Suuresta Golfiväljaku esindajaga loodava golfipassi ideest ja passi minevate roadshowhinnakirja pakkumistega ning kinnitati osalemine golfi tutvustusena turunduskonverentsil “Password” Saku Suurhallis ja osalemine Teeviidal. Läbimurdeks võib pidada EGVÜ tulekut Eesti Golfi Liidu toimkonnaks. See tähendab veel tihedamat koostööd ja infovahetust.

Kolmapäeval valis Saavutusspordi toimkond 2015. aasta parimad, keda tunnustatakse 24. novembril Swissotelis hooaja lõpupeol. Parimate nimed avalikustatakse peale auhindade üleandmist.

Neljapäeval toimus Eesti Golfi Liidu nõukogu koosolek, mille suurimaks arutelu teemaks oli Tallinna Linnaväljaku-projekti senised ja edasised arengud.golfipass

Reedel peeti EGL-i erakorraline üldkoosolek, millel kinnitati 2016. aasta uued liikmemaksud ja Golfipassi projekt. Golfipassi saavad sarnaselt hcp-kaardile kõik koduklubiliikmed. Golfipass võimaldab mängida kõigil Eesti golfiväljakutel ühe ringi soodushinnaga.