Eesti Klubidevahelised meistrivõistlused 5-6.sept. Niitväljal

EGL_KlubidevahelisedMV2015_538x318

Eesti Klubidevahelised meistrivõistlused peetakse sellel nädalavahetusel 5-6. septembril Eesti golfi kodus Niitväljal. Sellel aastal on kõik seitse  Eesti Golfiliidu liikmesklubi oma võistkondadega väljas. Osalejate arv on rekordiline – 75 inimest. Eraldi on hea meel välja tuua meie kõige väiksema klubi Haapsalu golfiklubi osalus oma meeste võistkonnaga ning kõikide teiste klubide osalus täisvõistkondadega.

Teise päeva stardid avaldatakse vastavalt laupäevastele tulemustele hiljemalt laupäeva õhtul 21:00. Palun kontrollige, et teil on Golfboxis SMS teavitus sisse lülitatud, siis saate kõige operatiivsemalt oma tii-aja teada.

Mängitakse järgmistelt tiidelt:
Mehed – valged
Naised – sinised
Meesseeniorid – kollased
Naisseeniorid – punased

Juhul kui kaptenid ostustavad pühapäevasel päeval kasutada varuliikmeid, siis palume meid sellest teavitada hiljemalt laupäeval 20:00. Vastavalt juhendile on varuliikme kasutus võimalik kuni järgmise päeva tii-ajani, kuid kui vahetus on kindel, on mugavam see ära teha kohe laupäeva õhtul.

PS! Võistluse autasustamine toimub pühapäeval orienteeruvalt 17:00 Niitvälja Golfiklubis. Pakutakse torti ja vahuveini. Olete kõik oodatud.

Ilusat võistlust ja häid tulemusi soovides,
Kristo Tohver
Niitvälja Golf
Tegevjuht