Eesti koondise võimas sooritus Prantsusmaal!

Foto: EGL

Võistkondlike maailmameistrivõistluste teisel päeval näitas Eesti koondis erakordselt head minekut ning tõusis päeva lõpuks jagama 19. kohta koos Kolumbia ja Hongkongiga. Kogutulemus -8 oli päeva parimate seas ning andis 17. kohalise edenemise tabelis. Tänase panuse heasse skoori andsid Mattias Varjun ja Kevin Christopher Jegers, kes mõlemad mängisid -4 ehk 68 lööki. Eile päeva parim olnud Markus Varjuni päev ebaõnnestus ning tema sai kirja 79 lööki, mis ei läinud meeskonna tulemuse arvesse. Eestist suutsid täna parema tulemuse mängida vaid viis riiki ja vaid liidripositsioonil asuv Jaapan samaväärse! Tulemused 

Liidrina jätkab Jaapan, kes sarnaselt Eestile sai täna kirja -8 (kokku -22). Teiseks tõusis ühena kahest täna -10 paugutanud Itaalia (kokku -17). Kolmas on Prantsusmaa (täna -9, kokku -16) ja neljas USA (täna -9, kokku -15). Lähinaabritest Rootsi (täna -2, kokku -9) langes kaheksa kohta ja paikneb kahe päeva järel 11. kohal. Soome jäi meist ühe löögi kaugusele (täna -3, kokku -5) ja paikneb meie ees jagatud 17. kohal. Leedu langes 45. kohta jagama ning Poola 54. kohta.  Ida-Euroopa riikidest oleme selgelt esimesed kuna Tšehhi langes 29. kohta jagama (täna +2, kokku +1). Euroopa riikidest aga asume 10. positsioonil.

Kõik see juhtus päeval, kui nende kolme mängija personaalne treener David Da Silva tähistab oma 60. juubelit!

Koondise mängiva kapteni Mattias Varjuni kommentaar tänasele päevale: “Tingimused olid sarnaselt eilsele head ning tänasel väljakul sai rohkem reaalseid birdie võimalusi anda, mida suutsime tiimiga eilsest paremini ära kasutada. Oma mängu juures tuleb veel vaeva näha aga tänase tiimitulemuse üle on hea meel.”