Eesti Meistrid on Egeti Liiv ja Annika Meos

Jõelähtmel Estonian Golf & Country Club’is selgitati täna peale kolmepäevast võistlust välja Eesti Meistrid. Pärastlõunal startinud liidergruppide vahel oli tihe rebimine. Kaks päeva väga head mängu näidanud Egert Põldma ei suutnud täna oma mängu koos hoida, mängides täna 83 lööki ehk +11, kaotades Egetile 3 löögiga. Egeti Liiv mängis 3 päeva tulemusena kokku +9. Olles nüüd kahekordne Eesti Meister. Eelmine meistritiitel pärineb aastast 2012 ja eelmisel aastal jäi Egeti vigastuse tõttu meistrivõistlustest kõrvale. Kolmandaks tuli samuti Eesti koondisesse kuuluv Martin Järve. 

_MG_6921
Naistest hoidis teisel päeval välja mängitud liidri positsiooni Annika Meos mängides kolme päeva tulemusena +17. Teine oli Liis Kuuli tulemusega +24. Kogu tulemusega 243 lööki mängisid Cliona Georgia Dalberg ning Kadi Hilpus Meldrum, kellel tuli 18. rada mängida viis korda võrdsete tulemustega ning parim selgitati 10. rajal, kus Kadi pidi tunnistama Cliona paremust.
Egeti kommentaar: “Enne esimest päeva lööki väga hea ei olnud, kuna rutiinist oli puudu visualiseerimine. Kui selle tagasi võtsin läks löök enesekindlamaks. Esimene päev toimis kõik väga hästi, eriti puttamine, teine päev tegin tobedaid vigu ning löök ei olnud ka kõige parem, mis tõid mulle kuus bogey’t ja 13 par’i. Viimasele päevale minnes  kulda peas ei olnud, kuid teadsin, et golfis on kõik võimalik ning alla ei tohi anda. Kui Egert esimene rada 9 lööki tegi, siis ütlesin endale, et nüüd ma pean endast kõik andma. Ning see kulla raskelt tõigi. Teist korda kulda võita on suurepärane tunne.”
_MG_6941