Eesti meistrid rajamängus on Marten Palm ja Liis Kuuli

20150614_WBGC_matchplay_Eesti_MV_Golf_finaal_0041

Kolm päeva Pärnu Valgeranna golfiklubis peetud Eesti rajamängu mv-sed lõppesid meestest Marten Palmi ja naistest Liis Kuuli võiduga.  Palmile oli see teiseks rajamängu meistritiitliks, aastal 2013 tuli ta esimest korda Eesti meistriks, Kuuli võitis tiitli esimest korda.

Meeste finaalis kohtusid Marten Palm ja võistluste suurüllataja Timo Raukas. Tuulise ja vihmase ilmaga peetud finaalis läks Palm mängu kohe 4 rajaga juhtima ja suutis oma edu lõpuni hoida ning vormistada võit kaks rada enne mängu lõppu. 16.aastase Timo Raukase jõudmine finaali üllatas aga paljusid. Seejuures poolfinaalis alistas ta viimaste aastate Eesti parima mängija, kodurajal võistlelnud Egeti Liivi.

Ka teine poolfinaal oli dramaatiline, sest Marten Palmi ja Martin Järve heitlus kestis koguni 24.rada ja Palm sai võidu alles 6.lisarajal. Pärast raja lõpetamist selgus, et Järve oli eksinud golfireeglite vastu ja diskvalifitseeriti. Sellega sai automaatselt kolmanda koha Egeti Liiv.

Naiste finaali jõudsid tiitlikaitsja Annika Meos ja Liis Kuuli. Mäng oli algusest lõpuni tasavägine ja Eesti meister selgus alles viimasel, 18. rajal, mille võitis Liis Kuuli. Sellega saavutas Liis oma golfikarjääri kaalukaima esikoha.

Hommikustes poolfinaalides alistas Kuuli alles lisarajal Anneli Eskeni ja Annika Meos Kristina Kuzmenoki.

Pronksmedali võitis Anneli Esken, kes alistas Kristina Kuzmenoki.