Eesti Naiste Karikas 2013 Suurestal

Tänavu juba teist korda Eesti Golfi Liidu naistoimkonna eestvedamisel toimunud Eesti Naiste Karikas 2013 peeti sedakorda Suuresta Golfis. Kokku osales golfivõistlusel 45 naist Niitvälja, Otepää, Valgeranna, Suuresta ja Saaremaa golfiklubidest ning EGCCst.

Ilm oli küll pisut tuuline ja tibas vihma, kuid võistlemist see ei takistanud.

Rajale mindi mängima HCP-löögimängu, võitjad selgitati kahes võistlusklassis HCP 0 -18,4 ja HCP 18,5 – 36,4. Võistlusklassides HCP 36,5 – 45,4 ja HCP 45,5 – 54 piisavalt võistlejaid ei kogunenud.

Individuaaltulemused:

Võistlusklassis HCP 18,5 – 36,4 selgitati võitja pärast 18. raja ümbermängimist. Võitjaks mängis end Anne Nõmmik Suuresta Golfis, teiseks tuli Eva Peedimaa Otepää Golfiklubist ja kolmanda tulemuse sai Kaire Kastor Niitvälja Golfiklubist.

Võistlusklassis HCP 0 – 18,4 tuli võitjaks Ulvi Ingver Niitvälja Golfiklubist, teine koht kuulus Anneli Eskenile EGCCst ning kolmandaks tuli Helena Valdek Niitvälja Golfiklubist.

Võitkondlik rändkarikas jääb Suuresta Golfile, teisele kohale tuli Niitvälja naiskond ning kolmandad olid Valgeranna golfidaamid.

Eriauhindu anti välja 3 – pikima avalöögi preemia kuulus Anne Nõmmikule Suuresta golfist, Anne Esken EGCCst viis koju 2 eriauhinda – tal õnnestus sooritada lähim lõõk lipule ning samuti läbis ta raja vähima löökide arvuga (89 lööki). Kaunid mälestusesemed eriauhindade võitjatele olid valmistatud Bogapotis.

Pärast pingelist võistluspäeva ootas naisi soe saun ja rikkalik lõunalaud. Põnevust lisas Anne Petteri poolt koostatud viktoriin gofi ajaloost, siin oli taaskord võidukas Suuresta Golfi naiskond.

Lisaks loositi välja erinevaid auhindu Eesti golfiklubidelt ja ajakirjalt Golf, pea-auhinnaks oli kinkekaart ööbimisega Go Spas ja Saaremaa Golfi green feed’ega.