Eesti PGA ja Eesti Golfi Liit kutsuvad treenerite koolitusele

Screen Shot 2016-07-21 at 13.25.49

Euroopa PGA korraldab sel sügisel Eestis „Initial Professional Education“ (IPE) koolituse, mis annab tulevastele treeneritele baasteadmised golfiõpetusest.

Kursuse esimene osa leiab aset 6.-8. septembrini ning teine osa novembri alguses.

Koolitus käsitleb endas kolme põhivaldkonda, nendeks on:

  • Teaching & Coaching
  • The Game
  • The Industry

Täpsema info saamiseks kursuse sisu kohta palun töörduda Eesti PGA poole (kontakt Paul Põhi info@pga.ee, 53481236).

Koolitusel osalemise kriteeriumid: vanus vähemalt 18 a, omama keskharidust ja handicap´i kuni 9.

Kursuse hind on 1500€.

Eesti PGA on saanud Ryder Cup European Development Trust fondilt toetust kuni kuuele IPE kursuse lõpetajale 50% ulatuses. Eesti PGA ja EGL teevad otsuse kuni kuue osaleja toetuseks vastavalt määratud komisioni otsusel. Komisioni kuuluvad Paul Põhi (PGA) ja Marko Kaljuveer (EGL).

rsz_2paul

IPE oli minu esimeseks sammuks pürgimisel PGA treeneri poole. Amsterdamis 2011. aastal läbitud kursus andis mulle baasteadmised golfiõpetusest ning võimaluse alustada tööd golfitreenerina. Tänu IPE kursusele sain alustada õpinguid PGA of Great Britain & Ireland treeningprogrammis Inglismaal. Leian, et Euroopa PGA IPE kursus on ideaalseks hüppelauaks noorele treenerile tema tulevasel karjääril.“ – Paul Põhi Eesti PGA täisliige / Niitvälja Golf Head Professional Põhi Eesti PGA täisliige / Niitvälja Golf Head Professional.

marko-213x300

“ Et saavutada golfimängijate suuremat kasvu Eestis, vajame rohkem uusi treenereid, kelle suurimaks sooviks on eneseteostus golfimaailmas ning oma panuse andmine golfi arengule Eestis. Iga spordiala vajab oma ala armastavaid treenerid, IPE kursus on esimene samm selles suunas. Ajalooline on ka see, et IPE kursus peetakse esimest korda Eestis. “ – Marko Kaljuveer / Eesti Golfi Liidu president.