Eesti rajamängu meistrid on Anete Liis Adul ja Egeti Liiv

Foto: EGL

 

unspecified-14

Suurestal lõppenud Eesti rajamängu meistrivõistlustel võitis meestest esmakordselt Eesti rajamängu meistritiitli Egeti Liiv.  Finaalis alistas Liiv radadega 2:1 Joonas Turba. Poolfinaalis võitis  kahekordne löögimängu Eesti meister eelnevalt Kristo Tulluse 4:3.

” Kõik ülejäänud tiitlid on mul Eestis olemas, ainult see oli veel puudu”. ütles värkse Eesti rajamängu meister. ” Olen väga rahul nii oma mängu kui ka Suuresta väljakuga, mis oli suurepärases olukorras”.

unspecified-16

Hõbemedali võitnud Turba oli oma koha ja mänguga rahul : ” Olen rahul, sest mängisin hästi, kuid Egeti mängis täna veel paremini. Täna ma tema vastu ei saanud”.

Pronksmedali saavutas Timo Raukas, kes 3. koha mängus alistas Kristo Tulluse 2:1. Poolfinaalis kaotas Raukas esimesel lisarajal Joonas Turbale.

unspecified-15

Naistest võitis esimest korda Eesti meistritiitli Anete Liis Adul. Poolfinaalis alistas Adul Kristina Kuzmenoki ja finaalis Hanna- Maria Tammo 4:2. ” Täna lõin raudadega väga hästi, eriti raud 7-ga ja arvan, see tõi mulle ka võidu”, ütles värkse Eesti meister.  ” Tänan ka oma caddie Karola Soe’d, kes mind toetas palju ja aitas pingeid maandada”.

Pronksmedali mängus alistas Kristina Kuzmenok Anne Nõmmiku 2:1.

Kokkuvõtte Eesti rajamängu meistrivõistlustest on eetris esmaspäeval, 13. juunil kell 21.30 Kanal 12-s.