Eesti rajamängu mv-stel selgusid poolfinalistid

SPTR7646

Päeva kõige põnevamas veerandfinaalis alistas 2013. aasta rajamängu Eesti meister Marten Palm Eesti jooksva edetabeli liidri Sander Aadussaare ühe rajaga ja jõudis homsesse poolfinaali.

” Kuna läksin kohe matši nelja rajaga juhtima, sain mängida pingevabalt ja teha oma mängu, aga lõpp läks ikkagi närviliseks”, kommenteeris Palm pärast veerandfinaali. Eesti koondislaste duellis suutis Aadusaar mängu teisel poolel kaotusseisu vähendada ühele rajale. “Eelviimasel, 17.rajal pidin 5 meetrise puti sisse lööma, et üherajalist edu hoida”, selgitas Palm . “ Ka viimasel rajal suutsin palli kindlalt rajal hoida ja lõpetada veerandfinaal võidukalt”, ütles Palm.

Päeva esimeses mängus alistas Palm 1/8 finaalis Cristofer Hermani.

Poolfinaalis kohtub ta tiitlikaitsja Martin Järvega, kes veerandfinaalis alistas Carlos Kirtsi. Teises poolfinaalis mängivad kahekordne Eesti löögimängu meister Egeti Liiv ja Timo Raukas. Liiv võitis 1/8 finaalis Sten Erik Soo ja veerandfinaalis Gunnar Kobini. Raukas jõudis nelja parema hulka võitudega Gert Hollandi ja Henri Pika üle.

Naistest jõudis poolfinaali tiitlikaitsja Annika Meos. Võistluste favoriit mängib homme Kristina Kuzmenokiga. Teises poolfinaalis on vastamisi Liis Kuuli ja Anneli Esken.

Poolfinaalid algavad homme Valgeranna golfiklubis kell 9 ja finaalid kell 15.
Otseülekande finaalidest teeb ka Delfi. Eesti mv-si kommenteerivad kunagine Eesti golfimeister ja Eesti Päevalehe/ Delfi spordiajakirjanik Jaan Martinson ja Eesti Golfi Liidu president Marko Kaljuveer