Eesti täiskasvanute- ja noorte koondiste kandidaadid

Foto: NextArena

Vabariigi Valitsuse 19.08.2020. aasta korralduse nr 282 § 2014 kohaselt kehtivad alates 11. märtsist 2021. a kuni 11. aprillini 2021. a (kaasa arvatud) treeningtegevusele järgmised reeglid:

  • siseruumides sportimine, treenimine, noorsootöö, huvitegevus, huviharidus, täienduskoolitus ja täiendõpe ei ole lubatud;
  • välitingimustes sportimine, treenimine, noorsootöö, huvitegevus, huviharidus, täienduskoolitus ja täiendõpe on lubatud, kui on tagatud, et tegevuses ei osale rohkem kui kaks isikut, sealhulgas juhendaja, kes peavad hoidma teiste isikutega vähemalt kahemeetrist vahemaad, ning tagatud peab olema, et kokku ei puututa teiste isikutega.

Nimetatud piiranguid ei kohaldata spordialaliidu võistlussüsteemis toimuvale professionaalsele sporditegevusele, sealhulgas Eesti täiskasvanute ja noorte koondiste liikmetele ja kandidaatidele ning võistkondlike sportmängude meistriliigade mängijatele.

Siit leiad ülevaate meie kõikidest koondislaste nimekirjast, mis on edastatud ka Kultuuriministeeriumile:

Anete Liis Adul
Carl Hellat
Elizaveta Sofia Reemet
Erik  Jurri
Henry Mägi
Joonas Juan  Turba
Karl Kreevs
Karola Soe
Ken-Marten Soo
Kevin Christopher Jegers
Markus Varjun
Mattias Varjun
Nils Illimar Esko
Ra Seppel
Ralf Johan Kivi
Rauno Pikk
Richard Teder
Robin Udodov
Ruut Kangust
Sander Aadusaar
Timo Raukas
Triin Marleen Ustal

Eesti koondislased kasutavad treeninguteks järgmisi spordiobjekte: Audentese Spordihall (Tondi 84), Arigato jõusaal (Rannamõisa tee 3), Golf X Stuudio (Rannamõisa tee 3) ja Next Golf Arena (Suur-Paala 19).