Eestis avati Baltikumi esimene Trackman range

Foto: raegolf.ee

Esmaspäevast, 3. juunist saavad Rae Golfi külastajad kasutada Trackmani radarisüsteemi ja jälgida ning salvestada löögiinfot oma mobiiliseadmes.

Trackman range on paindlik golfipalli jälgimislahendus, mis sisaldab tuuritasemel tõestatud tehnoloogiat ja valdkonna parimat virtuaalgolfi-, harjutus- ja meelelahutustarkvara. See muudab soojenduse ja treeningu lõbusamaks ja analüütilisemaks nii alustavatele kui ka kogenud golfaritele. Trackmani rakenduses on võimalik kasutada mitmeid erinevaid funktsioone, sealhulgas üksikasjalikku löögianalüüsi, virtuaalset golfi ja meelelahutuslikke mänge.

Rae Golfi ühe omaniku, Kristo Tulluse sõnul on Trackman range suur samm edasi kogu Eesti golfi arengus: “Tänu Trackman range’ile saame klientidele pakkuda esmaklassilist ja terves Baltikumis ainulaadset kliendikogemust ja seeläbi tõstame golfimängu järgmisele tasemele.”

See loob suurepärased tingimused meeskonnaüritusteks, sünnipäevadeks või lihtsalt ajaveetmiseks. Virtuaalgolfi mitmekülgsus sobib igale tasemele golfarile ja on ideaalne võimalus golfi esmakordseks proovimiseks.

Rae Golfi Akadeemia juht Priit Jalasto lisab: “Ennekõike on see väga suur areng just alustajate golfimängus. Radarisüsteem loob hea võimaluse treenida ka üksi ja koguda andmeid, mida hiljem treeneriga töödelda. Kuna oleme Eestis suurima laste ja noorte osakaaluga golfiklubi, on nende areng meie jaoks väga oluline. Trackmani süsteemis olevad mängud loovad interaktiivse ja lõbusa treeningvõimaluse, muutes treeningud mitmekesisemaks ja huvitavamaks.”

Trackmani radaritehnoloogia mõõdab täpselt iga lööki, andes kohest tagasisidet palliandmete kohta. Jälgida saab näiteks palli kiirust, kande- ja kogukaugust, stardinurka ja -suunda ning löögi distantsi. Teave kuvatakse löögikoha kõrval oleval ekraanil ning sessiooni informatsiooni saab salvestada mobiilirakendusse – nii saab kogutud andmeid hiljem kõikjal vaadata ja analüüsida.

Kõigil huvilistel on võimalik Trackmaniga tutvuda alates 3. juunist Rae Golfi väljakul. Loe lisaks Rae Golfist: www.raegolf.ee

Rae Golf Trackman range