Eestlased edukad Latvian Junior Openil

Üle 20 Eesti noormängija osales Ozo golfiklubis toimunud Latvian Junior Openil ning koju toodi mitmeid esikolmiku kohti.

Poiste U14 vanuseklassis võitis tiitli Richard Teder, kelle mänguringid olid 73 ja 74. U12 poiste vanuseklassis sai võrdse tulemuse Rasmus Jr. Kivila (41, 77) ja leedukas Giedrius Mackelis. Play-offi esimesel rajal tehtud birdie tõi aga esikoha Eestisse!
U16 tüdrukute arvestuses sai Karola Soe teise koha (81, 74 ja 78) ning Mariliis Palm kolmanda koha (83, 82, 89). Kuni 10 aastaste poiste arvestuses sai teise koha Hart Oskar Aoveer (42, 42). U16 poiste vanuseklassis saavutas kolmanda koha Siim Lukas Lokotar (77, 79, 74). U12 tüdrukute arvestuses rändas esikoht samuti Eestisse, kuna võitjaks osutus EGCC golfiklubi esindav Nicole Tavis (53, 111).