Eestlased Schenkel Invitationalil

Foto: Anno Proosvelt (Fotopesa)

Markus Varjuni ja Kevin Christopher Jegersi koduülikool Middle Tennesse State võistles sel nädalavahetusel kõrgetasemelisel Schenkel Invitationali nimelisel turniiril. Markus Varjun sai kirja ringid 72, 70, 70 (kokku -4), mis andis lõppkohaks jagatud 21. Kevin Christopher Jegersi ringid olid 69, 69 ja 76 (kokku -2), mis tähendas 30. koha jagamist. Turniirivõidu noppis Nathan Franks (WAGR 310, South Carolina), kelle lõpptulemus -13 koosnes ringidest 69, 66, 68. Tulemused 

Kevin Christopher Jegers oli seejuures väga kõrges mängus kuni jäi mängida üheksa rada, hoides kuuendat positsiooni, mida hoidis ta ka pärast teist päeva. Paraku lipsas sisse just siis kolm kehva rada, mis kukutasid teda kõvasti tabelis. Samad kolm rada said saatuslikuks turniirivõidu nimel võidelnud mängukaaslasele Parker Bellile (Florida), kes oli liider enne viimast päeva kuid lõpuks jagas teist kohta tulemusega -10. Markus jagas 21. kohta aga turniiri nimekaima mängija Ian Gilliganiga (WAGR 21), kes esindab samuti Florida meeskonda.

Eestlaste koduülikool saavutas turniiril kõrge kolmanda koha jättes seljataha nii mõnegi tugeva ülikooli. Turniirivõidu noppis eelmisel aastal NCAA I divisjoni finaalturniiri võitnud Florida (NCAA ränkingu 17), kelle lõpptulemus oli -27. Nelja löögiga kaotas Notre Dame (29) ning kuuega Middle Tennessee. NCAA ränkingu 25 tiim Mississippi State jagas kuuendat kohta.

Meeste koondise toetajad 2024